Saat Yükleniyor...
Halkımın Hizmetindeyim
Tarih : 2014.05.29  11:36:42
Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, yoğun bir mesai ile çalışırken bir yandan da halkın sorunlarını dinleyip, onların sorunlarına çözüm buluyor. Kapısından kimseyi çevirmeyen Yücel, mütevazi ve hoşgörülü tavrıyla dikkat çekiyo

Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, yoğun bir mesai ile çalışırken bir yandan da halkın sorunlarını dinleyip, onların sorunlarına çözüm buluyor. Kapısından kimseyi çevirmeyen Yücel, mütevazi ve hoşgörülü tavrıyla dikkat çekiyor.

Sabah saatlerinde yoğun bir çalışma temposuyla işe başlayan Başkan Yücel, öğleden sonraki saatlerde toplantılardan arta kalan zamanlarını yoğun ilgi gösteren vatandaşların talep ve sorunlarını dinlemeye ayırıyor. 

Gerek randevu alarak gerekse randevu almadan makam kapısına gelenleri  geri çevirmeyen Yücel, vatandaşların takdirini kazanıyor. Halk için çalıştığını ve halkın sorunlarını çözmek için başkanlık koltuğunda oturduğunu  ifade eden Başkan Yücel, “Ben göreve geldiğim günden itibaren hep aynı şeyi söylüyorum. Ben Büyük Alanya’nın ve herkesin belediye başkanıyım, halkımın hizmetindeyim. Halkımızın sorunlarını severek dinliyorum, çözüm aşamasında elimizden geleni yapmaya gayret gösteriyorum” dedi.

Alanya Siyaset
YAZARLAR
Mustafa Çakar
Yazıyorum yazıyorum yazdım
HAFTANIN ÇOK OKUNANLARI
ANKET
Yeni Tasarımımızı Nasıl Buldunuz ?
İyi
İdare Eder
Kötü
  
FOTO GALERİ
VİDEOLAR
Copyright © 2004.Alanya Haber   | "İnsanların en hayırlısı, insanlara faydalı olandır."
Sitemiz sadece internet üzerinden yayın yapar, Sitemizdeki yazı , resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz veya kaynak gösterilemeden kullanılamaz.
Kum Sanatı
Alanya Rehber
Alanya Emlak