Saat Yükleniyor...
Uyuşturucu Madde Operasyonunda 42 Tutuklama
Tarih : 2016.12.20  15:50:44
Antalya’da Uyuşturucu Madde Operasyonunda Yakalanan (72) Şüpheliden (42)’si Tutuklandı

ANTALYA EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ   YAPILAN AÇIKLAMADA


Uyuşturucu madde satıcılarının yoğun olarak bulunduğu Zeytinköy Bölgesi (Yeşildere, Doğuyaka ve Gebizli Mahalleleri) başta olmak üzere Kepez İlçesi sınırları içerisinde yer alan Baraj, Hüsnü Karakaş, Habibler, Güneş Mahallelerinde bulunan uyuşturucu madde satıcılarının deşifresi amacıyla Narkotim görevlilerince üç aylık zaman zarfında yapılan çalışmalar neticesinde;

 

15 Aralık tarihinde Zeytinköy Bölgesine eş zamanlı operasyon düzenlenmiş, yapılan operasyonda (72) şüpheli ile birlikte;

-          (11 Kilo 282,5 gram) eroin,

-          (23 gram) kokain,

-          (270 gram) esrar,

-          (1 gram) bonzai,

-          (32) adet ecstasy hap,

-          Uyuşturucu madde ticaretinden elde edildiği değerlendirilen (20.084) TL. para,

-          (2) adet ruhsatsız tabanca ve bu tabancalara ait (34) adet fişek, (3) adet şarjör, (2) adet av tüfeği   ele geçirilmiştir.

 

Operasyonda yakalanan (72) şüpheliden (42)’si sevk edildikleri adli makamlarca tutuklanmış, diğerleri adli kontol kararı ve Cumhuriyet savcılığından serbest kalmıştır.

Uyuşturucu-uyarıcı madde ticareti yapan, nakleden, bu suçları işleyerek ekonomik ve haksız kazanç elde eden, ticaretini yapmaya çalıştıkları uyuşturucu-uyarıcı maddeleri pazarlamaya çalışmak suretiyle geleceğimiz olan çocuklarımızı ve gençlerimizi zehirlemeye ve hayattan koparmaya çalışan suç örgütleri, örgüt üyeleri, sokak satıcıları, maddeleri temin eden ve nakleden veya bu suça her ne sebep olur ise iştirak eden şüpheliler ile Antalya Emniyet Müdürlüğü olarak en etkin şekilde ve kararlılıkla mücadeleye devam edilecektir.

Gündem
YAZARLAR
Mustafa Çakar
Yazıyorum yazıyorum yazdım
HAFTANIN ÇOK OKUNANLARI
ANKET
Yeni Tasarımımızı Nasıl Buldunuz ?
İyi
İdare Eder
Kötü
  
FOTO GALERİ
VİDEOLAR
Copyright © 2004.Alanya Haber   | "İnsanların en hayırlısı, insanlara faydalı olandır."
Sitemiz sadece internet üzerinden yayın yapar, Sitemizdeki yazı , resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz veya kaynak gösterilemeden kullanılamaz.
Kum Sanatı
Alanya Rehber
Alanya Emlak