Saat Yükleniyor...
3 MAYIS TÜRKÇÜLÜK GÜNÜ
Tarih : 2014.05.03  10:30:02
Milliyetçi Hareket Partisi Antalya İl Başkanı Osman Çetin 3 Mayıs Türkçülük Günü ile ilgili basın açıklaması yaptı.

Osman Çetin Açıklamasında;

Bu gün tarihi şeref ve şanla dolu Türk Milletinin günüdür. Milletimizin birlik ve beraberliği her zamankinden daha fazla ihtiyacı olduğu bugünlerde Türk kelimesinden rahatsız olan birileri her ne kadar değişik adlar takmaya çalışsa da 3 Mayıs Türkçülük günüdür dedi.

Osman Çetin Türk Milletini bölmek isteyen ve bu amaçla çeşitli oyunlar hazırlayan dış nifaklar ve onların ülkemizdeki uzantıları hiç heveslenmesinler bizler yani vatanın yılmaz fedaileri Türk Milliyetçileri oldukça başaramayacaklar yazdıkları her senaryo ve kurdukları her tuzaktan Türk Milleti tarihinden gelen güç ve imanla sıyrılacak ve hain emelleri olanlara gerekli dersi vereceklerdir. Her ne kadar şuan ki iktidar bu oyun ve senaryolara açılım adı altında çanak tutsa da vatan evlatlarını hain, hainleri ise vatansever ilan etse de Milletimiz emin olsun ki bizler Milliyetçi Hareket Partisi’nin mensubu olarak bu oyunlarda milletimizin menfaatlerinin koruyucusu ve yılmaz savunucusu olmaya yemin ettik ve Başbuğumuzun izinde bilge liderimiz sayın Devlet Bahçeli’nin emrinde bu yolda son nefer son damla kana kadar birer neferiz.

Milletimize bir kez daha sesleniyorum ey Türk titre ve kendine dön senin senden başka dostun yoktur. Tarih bunun örnekleri ile doludur. Sen iline ve törene sahip çıkmaz isen birileri amacına ulaşacak ve uğrunda binlerce şehit verilen bu vatanı bölme istek ve arzusuna ulaşacaktır. Bu vesile ile tekrar milletimizin 3 Mayıs Türkçülük gününü kutluyor saygı ve sevgilerimi sunuyorum. “Ne Mutlu Türküm Diyene! ” diyerek açıklamasını tamamladı.

Alanya Siyaset
YAZARLAR
Mustafa Çakar
Yazıyorum yazıyorum yazdım
HAFTANIN ÇOK OKUNANLARI
ANKET
Yeni Tasarımımızı Nasıl Buldunuz ?
İyi
İdare Eder
Kötü
  
FOTO GALERİ
VİDEOLAR
Copyright © 2004.Alanya Haber   | "İnsanların en hayırlısı, insanlara faydalı olandır."
Sitemiz sadece internet üzerinden yayın yapar, Sitemizdeki yazı , resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz veya kaynak gösterilemeden kullanılamaz.
Kum Sanatı
Alanya Rehber
Alanya Emlak