Alanya Haber Yatırımcı Arıyor. Alanya Haber Sitesi http://www.alanyahaber.com haber sitemizi satın almak istiyorsanız mustafa@alanyanet.com veya 0 5345427277 telefon numaralarından bize ulaşabilirsiniz Unutmayın ! İnternet En hızlı geri dönüşüm sağlayan yatırımdır ! Projeniz sağlam bir isimle değerine değer katacaktır

Barbaros Caddesi güzelleşiyor.

Antalya Büyükşehir Belediyesi tarafından sıcak asfaltla kaplanan Mahmutlar Barbaros Caddesi’nde peyzaj düzenlemeleri başladı.
Barbaros Caddesi güzelleşiyor.

Mahmutlar’ın ortasından geçen gidiş geliş 9 km olan Barbaros Caddesi geçtiğimiz aylarda Antalya Büyükşehir Belediyesi tarafından sıcak asfaltla kaplanmıştı. Araç sürücüleri başta olmak üzere yöre sakinleri yolun asfaltla kaplanmasından son derece memnun olduklarını belirtirken, Antalya Büyükşehir Belediyesi caddede peyzaj düzenlemelerine de başladı. Park ve Bahçeler ekipleri Barbaros Caddesi’nde talep edilen ya da ihtiyaç duyulan noktalara toplam 210 adet oturma banka monte edecek. Caddeninin büyük kısmında montaj çalışması tamamlanırken, kalan kısımların da bu hafta içinde tamamlanması planlanıyor. Diğer yandan orta refüjde yaya geçidi düzenlemesi yapılırken, yeşil alanların bakımı da gerçekleştiriliyor.

Yorumlar

Yorum yazabilmek için giriş yapın. Henüz kayıt olmadıysanız yeni hesap oluşturun.
Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yap!