Saat Yükleniyor...
Okul Çağında Spor
Tarih : 2016.11.30  15:54:23
Alanya Belediyesi tarafından Memorial Sağlık Grubu işbirliği ile “Okul Çağında Spor Yaralanmaları, Teşhis, İlk Yardım ve Tedavi’’ konulu seminer düzenleniyor.

Alanya Belediyesi beden eğitimi öğretmenleri, sporcu öğrenciler, antrenörler ve sporla ilgilenen vatandaşlar için spor yaralanmaları ve tedavileri hakkında bilinçlendirme semineri düzenleyecek. 01 Aralık 2016 Perşembe günü (yarın) saat 14.00’da Alanya Kültür Merkezi B Salonu’nda gerçekleştirilecek seminere  Prof Dr. Ahmet Turan Aydın, Op. Dr. Kemal Gökkuş ve  Op. Dr. Hasan Tahsin Doğrul konuşmacı olarak katılıyor.

SPOR YARALANMALARI VE İLK YARDIM MÜDAHALELERİ ÖĞRETİLECEK

Çocuk ve adölesanlarda görülen spor yaralanmalarının nedenleri, önlenmesi, ilk yardımı; zorlanma yaralanmaları, üst ve alt ekstremite yaralanmaları konuları hakkında bilgi verilecek olan seminer, interaktif bir platformda gerçekleştirilecek.  Konusunda uzman doktorlar, seminer sonunda katılımcıların sorularını cevaplandıracak.

Sağlık
YAZARLAR
Mustafa Çakar
Yazıyorum yazıyorum yazdım
HAFTANIN ÇOK OKUNANLARI
ANKET
Yeni Tasarımımızı Nasıl Buldunuz ?
İyi
İdare Eder
Kötü
  
FOTO GALERİ
VİDEOLAR
Copyright © 2004.Alanya Haber   | "İnsanların en hayırlısı, insanlara faydalı olandır."
Sitemiz sadece internet üzerinden yayın yapar, Sitemizdeki yazı , resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz veya kaynak gösterilemeden kullanılamaz.
Kum Sanatı
Alanya Rehber
Alanya Emlak