Saat Yükleniyor...
Zuzula Sinema Filmi Basın Bülteni
Tarih : 2016.12.01  15:43:16
Vidd Film’in yapımcılığını üstlendiği “ZUZULA” 16 Aralık Cuma günü vizyona giriyor.

. Ürpertici bir konuya sahip olan filmin tüm çekimleri Antalya ve dünyaca ünlü beldesi Adrasan'da tamamlandı. Filmin oyuncu kadrosunda, Canan Ünal, İnanç Akbulut, Fatih Selim Emek, Tuğba Şakar, Seçil Koçak, Gözde Keser, Avni Avcı, Onur Bilgin, Merve Emek, Sena Emek ve Onur Avcı gibi isimler yer alıyor.

Filmin öyküsü, Antalya’da geçiyor. Aşk romanlarıyla ün yapan yazar Vildan Akın, artık eskisi gibi kitap yazamaz ve yazacak hikaye düşünemez olur. Yayın evi yetkilisi, tarzının dışında gerilim ve psikoloji türüne yönelmesini, bu tür hikayelerin daha çok ilgi gördüğünü söyler. Yazar, bu fikre sıcak bakmasa da, biraz araştırdıktan sonra denemeye karar verir. Ancak, şehirde bunaldığını, sakinlik istediğini düşünerek, yeni hikayesine odaklanmak için bir müddet dağ evine gider. Sessiz, sakin ve doğayla baş başa olmayı beklerken anlam veremediği bir takım olaylarla karşılaşır. Köylülerin anmak bile istemedikleri korkunç olaylarla, ailesini kaybeden Çoban Ali, dikkatini çeker. Bu olayın gizemini öğrenmeye çalışırken, kendisini bir anda Ali’nin ailesinin yaşadığı dehşetin içinde bulur.

MC Film’in dağıtımcılığını yaptığı “ZUZULA”nın, senaristliğini ve yönetmenliğini Kemal Özdemir üstleniyor. Gerilim ve korku dolu 90 dakikalık sinema çekim süresine sahip filmin, Görüntü Yönetmenliği’nde Evren Eren, Sanat Yönetmenliği’nde Bahar Eren ve Genel Koordinatörlüğü’nde ise Mehmet Sofu yer alıyor. 

Alanya Magazin
YAZARLAR
Mustafa Çakar
Yazıyorum yazıyorum yazdım
HAFTANIN ÇOK OKUNANLARI
ANKET
Yeni Tasarımımızı Nasıl Buldunuz ?
İyi
İdare Eder
Kötü
  
FOTO GALERİ
VİDEOLAR
Copyright © 2004.Alanya Haber   | "İnsanların en hayırlısı, insanlara faydalı olandır."
Sitemiz sadece internet üzerinden yayın yapar, Sitemizdeki yazı , resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz veya kaynak gösterilemeden kullanılamaz.
Kum Sanatı
Alanya Rehber
Alanya Emlak