Saat Yükleniyor...
GECE’den sürpriz şarkı: Tik Tak
Tarih : 2016.12.27  15:55:28
GECE,son albümü Kalbe Kördüğüm’le ilgiyi üzerinde tutarken, son dönemde sosyal medya hesaplarından yaptıkları yeni kayıt paylaşımlarıyla da merak uyandırmıştı. Grup, yeni bir şarkıyla dinleyicilerin bu heyecanlı bekleyişini sonlandırıyor.

Sözü ve müziği Can Baydar’a, düzenlemesi GECEve Ozan Tügen’e ait olan  Tik Tak,tüm dijital platformlarda dinleyiciyle buluştu. Ecem Arıcan tarafından hazırlanan Tik Tak şarkısının lirik videosu da bugün yayında.Olmazları olduran bir festival markası olan İstanbul Blue Nightve Sony MusicTürkiyeişbirliğiyle yaratılan, alternatif müzikle uğraşan gençleri desteklemek ve onları kitlelerle buluşturmak amacıyla hayata geçen, yepyeni müzik hareketi İstanbul Blue Night Records, ilk adımını müzik yolculuklarıyla ve üretimleriyle ilham veren GECE ile atıyor. Vokalde ve gitarda Can Baydar, bas gitarda Gökçe Balaban,davulda Eren Çilalioğlu, yaylı ve tuşlu aranjmanında Ozan Tügen’in tınılarını duyduğumuz Tik Tak şarkısının yaylıları ise İstanbul Stringstarafından kaydedildi. Prodüktörlüğünü GECE ve Ozan Tügen’in üstlendiği şarkının miksini Cihan Barış,masteringini ise Pieter Snapperüstlendi.Projenin bir heyecan verici sürprizi daha bulunuyor. Tik Tak single’ı, aynı zamanda şarkının E.Btarafından yapılan yeniden yorumuyla birlikte plak formatında Ocak 2017’de raflardaki yerini alacak. Hızla büyüyen dinleyici kitlesiyle alternatif rock müziğin en önemli temsilcilerinden biri haline gelen; pop, indie ve rock soundlarını kendi tavrıyla harmanlayarak sıradışı müzikal kimliğini iyice belirginleştiren GECE, Tik Takşarkısına çektiği klibi İstanbul Blue Night Records’un youtube kanalından müzikseverlerle buluşacak. 

Alanya Kültür
YAZARLAR
Mustafa Çakar
Yazıyorum yazıyorum yazdım
HAFTANIN ÇOK OKUNANLARI
ANKET
Yeni Tasarımımızı Nasıl Buldunuz ?
İyi
İdare Eder
Kötü
  
FOTO GALERİ
VİDEOLAR
Copyright © 2004.Alanya Haber   | "İnsanların en hayırlısı, insanlara faydalı olandır."
Sitemiz sadece internet üzerinden yayın yapar, Sitemizdeki yazı , resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz veya kaynak gösterilemeden kullanılamaz.
Kum Sanatı
Alanya Rehber
Alanya Emlak