Saat Yükleniyor...
Sertifika Töreni
Tarih : 2017.02.02  11:59:40
Alanya ve ege zeybekleri halkoyunu sertifika töreni gerçekleştirildi.

ALANYA VE EGE ZEYBEKLERİ HALKOYUNU SERTİFİKA TÖRENİ GERÇEKLEŞTİRİLDİ.

 

Alanya Belediyesi Spor Müdürlüğü tarafından organize edilen ve 75. Yıl Spor Salonu’nda gerçekleştirilen Alanya ve Ege Zeybekleri kursiyerleri sertifikalarını, Başkan Yücel’in elinden aldı.

 

Alanya ve Ege Zeybekleri Kursu sonrası 124 kişi sertifika aldı. Sertifika törenine Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, Alanya Belediyesi Başkan Yardımcıları Mehmet Kula ve Tunahan Kasapoğlu katıldı. Törende konuşma gerçekleştiren Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel tüm katılımcıları tebrik ederek, kültürel değerlere sahip çıkmak gerektiğini dile getirdi.

 

Alanya ve Ege Zeybekleri Kurs Koordinatörü Mehmet Uysal katkı ve desteklerinden dolayı Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel’e, Alanya Belediye Başkan Yardımcıları Mehmet Kula ve Tunahan Kasapoğlu’na teşekkür plaketi verdi. Azaettin Vahapoğlu, Ali Rıza Yıldız, Ahmet Çivi, Murat Koçak ve Mehmet Uysal eğitmenliğindeki kurslar 14 Şubat tarihinde ikinci dönemine başlayacak.

Alanya Haber
YAZARLAR
Mustafa Çakar
Yazıyorum yazıyorum yazdım
HAFTANIN ÇOK OKUNANLARI
ANKET
Yeni Tasarımımızı Nasıl Buldunuz ?
İyi
İdare Eder
Kötü
  
FOTO GALERİ
VİDEOLAR
Copyright © 2004.Alanya Haber   | "İnsanların en hayırlısı, insanlara faydalı olandır."
Sitemiz sadece internet üzerinden yayın yapar, Sitemizdeki yazı , resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz veya kaynak gösterilemeden kullanılamaz.
Kum Sanatı
Alanya Rehber
Alanya Emlak