Saat Yükleniyor...
Sırp pop star Alanya’ya gelecek
Tarih : 2017.02.27  11:28:56
Türkler arasında Sırpların Sıla’sı olarak bilinen ünlü pop star Ana Kokic, beklenen klibini Alanya Turizm Tanıtma Vakfı katkılarıyla Alanya’da çekecek.

Sırbistan’ın Başkenti Belgrad’da düzenlenen Uluslararası Belgrad Turizm Fuarı’nda Alanya tanıtımı yapılıyor. Fuarda Alanya’yı Alanya Turizm Tanıtma Vakfı (ALTAV) Yönetim Kurulu Üyesi Elvan Güneş temsil ediyor. Güneş, tanıtım çalışmaları kapsamında Sırp pop yıldızı Ana Kokic ile Bakanlık standında görüştü. Türkler tarafından Sırbistan’ın Sıla’sı olarak bilinen Kokic, Kültür ve Turizm Bakanlığı Tanıtma Müşaviri Derya Polat Bahadır’ın katkılarıyla yapılan görüşme sonucunda merakla beklenen klibini nisan ayında Alanya’da çekeceğini söyledi. Belgrad Büyükelçisi Tanju Biliç, yapılacak olan klip çalışmasının Alanya’nın bir başarısı olduğunu söyleyerek, “Bu çalışma Alanya ve ülkemiz adına önemli bir tanıtım materyali olacak” dedi.

“ALANYA TATİLİ HEDİYE EDİLDİ”

Ayrıca Türk Hava Yolları (THY) katkılarıyla kalabalık katılımcı önünde yapılan çekilişte iki kişiye uçak dahil bir hafta Alanya tatili hediye edildi. Alanya tatili kazanan talihlinin çekilişini ise ünlü pop star Ana Kokic yaptı.   

Alanya Turizm
YAZARLAR
Mustafa Çakar
Yazıyorum yazıyorum yazdım
HAFTANIN ÇOK OKUNANLARI
ANKET
Yeni Tasarımımızı Nasıl Buldunuz ?
İyi
İdare Eder
Kötü
  
FOTO GALERİ
VİDEOLAR
Copyright © 2004.Alanya Haber   | "İnsanların en hayırlısı, insanlara faydalı olandır."
Sitemiz sadece internet üzerinden yayın yapar, Sitemizdeki yazı , resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz veya kaynak gösterilemeden kullanılamaz.
Kum Sanatı
Alanya Rehber
Alanya Emlak