Saat Yükleniyor...
Turizm'de 14 yıllık Kalite Tescili
Tarih : 2017.03.01  14:52:57
Alanya’da hijyen ve kaliteli hizmetin adı “turuncu bayrak”

Alanya Belediyesi Çevre Koruma ve Kontrol Müdürlüğü teknik personelleri tarafından yapılan denetimler sonucunda hijyen kriterlerine uygunluğu belirlenen işletmeler, Alanya’da 14 yıldır Turuncu Bayrak”la ödüllendiriliyor. 

BAŞVURULAR BAŞLADI
İşletmelerde, hijyen sembolü niteliği taşıyan Turuncu Bayrak’la ilgili başvurular bugün başladı; 20 Mart’ta kadar devam edecek. Prestij ve kalite’nin de göstergesi olarak kabul edilen Turuncu Bayrak sayesinde işletmeler, sundukları hizmetin hijyen kurallarına uygun olduğunu müşterilerine ilan edebilme fırsatı yakalıyor. 

BAŞVURULAR BELEDİYEYE YAPILACAK
Turuncu Bayrak Projesi’ne katılmak isteyen işletmeler direkt Alanya Belediyesi’ne müracaat edebiliyor ya da mail yoluyla başvurabiliyor. Başvuru yapan işletmeler, Alanya Belediyesi tarafından oluşturulan komisyon tarafından değerlendirmeye alınıyor. Komisyon işletmeyi yerinde denetleyerek, Turuncu Bayrağı hak edip etmediğine karar veriyor. Hak eden işletmelerin Turuncu Bayrakları, düzenlenen bir törenle sahiplerine teslim ediliyor. Hijyen ve kaliteli hizmet ödülü Turuncu Bayrağı alan işletmeler ise bu bayraklarını bir yıl boyunca işletmelerinde sergileyebiliyor.

14. TURUNCU BAYRAK YARIŞMASINA KATILABİLECEK İŞLETME GRUPLARI BELİRLENDİ
2017 yılında Turuncu bayrak Yarışmasına kabul edilecek işletme grupları ise şunlar: Restaurant, pastane, ekmek fırınları, dondurma, pasta ve yufka imalathaneleri, yemek fabrikaları, kasaplar, okul öncesi eğitim kurumu, okul kantinleri, bayan kuaförleri.
Başvurular bugünden itibaren dilekçe ile Çevre Koruma ve Kontrol Müdürlüğüne şahsen veya mail yolu ile yapılabilecektir.
Başvuru :Çevre Koruma ve Kontrol Müdürlüğü 
cevre@alanya.bel.tr

Alanya Haber
YAZARLAR
Mustafa Çakar
Yazıyorum yazıyorum yazdım
HAFTANIN ÇOK OKUNANLARI
ANKET
Yeni Tasarımımızı Nasıl Buldunuz ?
İyi
İdare Eder
Kötü
  
FOTO GALERİ
VİDEOLAR
Copyright © 2004.Alanya Haber   | "İnsanların en hayırlısı, insanlara faydalı olandır."
Sitemiz sadece internet üzerinden yayın yapar, Sitemizdeki yazı , resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz veya kaynak gösterilemeden kullanılamaz.
Kum Sanatı
Alanya Rehber
Alanya Emlak