Saat Yükleniyor...
Künye

Alanya'nın haber portalı Alanyahaber.com bir grup internet haberciliğine inanan Alanya'lı Genç Girişimci kişiler tarafından oluşturulmuştur. İçerik olarak Alanya tanıtımı ile güncel Alanya haberlerini içinde barındıran Haber portalıdır . 

Sitemiz Kolifa haber yazılımı kodları kullanmaktadır ve açık yazılıma destek verir

Alanyahaber özgün içeriği ve gelişmiş Açık kaynak kodu sayesinde google aramlarında kategorisinin lider Haber sitesi konumundadır. Sistemize ait haberler editörlerimiz tarafından email aracılığıyla elimize ulaşan basın bültenlerinden ve haber ihbarlarından oluşur. Tanıtım amaçlı kurulan sitemiz gelişen internet haberciliği trendi sayesinde ciddi okuyucu kitlesine sahip en büyük Alanya Haber portalı en büyük yerel haber sitesidir.

Alanyahaber.com Basın Ahlak İlkelerine uymaya söz vermiştir ve bütün hakları saklıdır. Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasası'na uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. Alanyahaber.com’da yayınlanan diğer haberler ve makaleler ise, kaynak gösterilmek ve Alanyahaber.com’un ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir. Alanyahaber.com da yayınlanan yazılar ve yorumlardan yazarları ve haberi ekleyen editörleri sorumludur. Siteye yer alan üyeler tarafından eklenen yorumlar ve sorumlulukları yorumcusuna aittir. Alanyahaber.com sayfalarında yer alan harici linklerin sorumluluğunu almaz.

 

Yasal Uyarı: Alanyahaber.com sitemizde bulunan  haber  ve resimler  tarafımıza email yoluyla ulaşan haber ihbarları ve basın bültenlerinden oluşmaktadır.  Bu yüzden alanyaheber.com sitesi hiç bir yasal yükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri haber ve  haber resimleri ile haber videoların kaldırılması talebinde bulunubilirler. 

haber sitemiz  gönüllük esasına göre haber ve içerik üretir ticari hiç bir bağı  ve bağlantısı ve ticari hiç bir geliri yoktur

Sitemiz telif haklarının size ait olduğu bir içerik varsa bizimle alanyahaber@alanyahaber.com adresinden iletişime geçtiğiniz takdirde, içerik sitemizden aynı gün içerisinde yayından kaldırılacaktır. telefonla bildirilen telif hakkı veya şikayetler dikkate alınmamaktadır bilginize sunarız.

İletişim

ALANYA HABER İLETİŞİM BİLGİLERİ

Adres : Oba Kas. Göl Mah. 14. Sk. 07400 Alanya / Antalya / Türkiye

Gsm : 0 534 542 72 77

E-Mail : alanyahaber@alanyahaber.com

 

Sahibi

Mustafa Çakar - mustafa@alanyanet.com

Genel Yayın Yönetmeni

Mustafa Çakar

Muhabirler:

Mustafa Çakar

Anasayfa - Künye
YAZARLAR
Mustafa Çakar
Yazıyorum yazıyorum yazdım
HAFTANIN ÇOK OKUNANLARI
ANKET
Yeni Tasarımımızı Nasıl Buldunuz ?
İyi
İdare Eder
Kötü
  
FOTO GALERİ
VİDEOLAR
Copyright © 2004.Alanya Haber   | "İnsanların en hayırlısı, insanlara faydalı olandır."
Sitemiz sadece internet üzerinden yayın yapar, Sitemizdeki yazı , resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz veya kaynak gösterilemeden kullanılamaz.
Kum Sanatı
Alanya Rehber
Alanya Emlak