1. ETAP SEZON AÇILIŞ PUANLI YOL YARIŞI SONA ERDİ

Türkiye Bisiklet Federasyonu tarafından Alanya’nın ev sahipliği ile gerçekleştirilen Türkiye Şampiyonası 1. Etap Sezon Açılış Puanlı Bisiklet Yol Yarışı 600 ‘e yakın sporcunun katılımıyla sona erdi.


1. ETAP SEZON AÇILIŞ PUANLI YOL YARIŞI SONA ERDİ

Türkiye Bisiklet Federasyonu tarafından Alanya’nın ev sahipliği ile gerçekleştirilen Türkiye Şampiyonası 1. Etap Sezon Açılış Puanlı Bisiklet Yol Yarışı 600 ‘e yakın sporcunun katılımıyla sona erdi.

Son gün yarışları Meteoroloji önünde gerçekleştirildi. Büyük kadınlar klasmanında Azize Bekar birinci, Kezban Koyun ikinci ve Buse Aygün üçüncü oldu. Genç kadınlar klasmanında Sevim Gerçek birinci, Dilara Şahin ikinci ve Ezgi Hepkaradeniz üçüncü oldu. Yıldız kadınlar klasmanında Rabiye Aliosman birinci, Yasmin Uçar ikinci ve Almina Öner üçüncü oldu.

Büyük erkekler klasmanında Onur Balkan birinci, Emre Yavuz ikinci ve Oğuzhan Tiryaki üçüncü oldu. Yıldız A klasmanında Ramazan Yılmaz birinci, Mustafa Ayyorkun ikinci ve Mustafa Tarakçı üçüncü oldu. Yıldız B klasmanında Muhammed Ufuk Gökdemir birinci, Serhat Ayman ikinci ve Emirhan Yavuz üçüncü oldu. Master erkek 45 klasmanında Mutlu Erçevik birinci, Ataman Şekerci ikinci ve Cemal Şahin üçüncü oldu. Master 55 klasmanında İsmail İltir birinci, Ali Rıza Fırıncı ikinci ve Cihat Yurtseven üçüncü oldu. Dereceye giren sporculara yetkililer tarafından madalyaları verildi.


Etiketler: 6 okunma
Bilgilendirme

Bu içeriğin, görüş ve bilgilerin yanlışlık, eksiklik veya yasalarla düzenlenmiş kurallara aykırılığından alanyahaber.com hiçbir şekilde sorumlu değildir. alanyahaber.com 5651 Sayılı Kanun kapsamında BTK Yasalarına Uygun Hareket etmeyi esas alır Bu sebeple içerikleri ve yorumları kontrol etme ya da araştırma yükümlü tutulamaz Hukuka ve mevzuata aykırı olduğunu düşündüğünüz içeriği iletişim adreslerinden bildirebilirsiniz. En Kısa sürede dönüş yapmaya çalışacağız.

Yorum yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir