ALANYA BELEDİYESİ YAŞLI ÇİFTİN EVİNİ YENİLİYOR

Alanya Belediyesi, Asmaca Mahallesi’nde yıllar önce meydana gelen heyelanda evleri kullanılamaz hale gelen yaşlı çiftin evini yenilemek için çalışma başlattı.


Alanya Belediyesi, Asmaca Mahallesi’nde yaşayan Mustafa Şen ve ailesine ait ikamete uygun olmayan müstakil evini, onarıp yenilemek için çalışma başlattı. Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, kendisine başvuran Şen ailesinin evlerinin yenilenmesi talimat verdi.  Evinin yeniden yapılması için çalışma başlatan Belediye Başkanı Adem Murat Yücel’e teşekkür eden Mustafa Şen, “Yıllar önce heyelandan dolayı evimiz kullanılamaz hale geldi. Başvurduğumuz her kurum yardımcı olacaklarını söyledi. Ama yapılmadı. Bir süredir evimizin yanına kurduğumuz derme çatma çadırda yaşıyorduk. Sonunda Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel’e başvurdum. Allah razı olsun hemen ekiplerini gönderdi. Kendisine çok teşekkür ediyoruz” dedi.


Etiketler: 11 okunma
Bilgilendirme

Bu içeriğin, görüş ve bilgilerin yanlışlık, eksiklik veya yasalarla düzenlenmiş kurallara aykırılığından alanyahaber.com hiçbir şekilde sorumlu değildir. alanyahaber.com 5651 Sayılı Kanun kapsamında BTK Yasalarına Uygun Hareket etmeyi esas alır Bu sebeple içerikleri ve yorumları kontrol etme ya da araştırma yükümlü tutulamaz Hukuka ve mevzuata aykırı olduğunu düşündüğünüz içeriği iletişim adreslerinden bildirebilirsiniz. En Kısa sürede dönüş yapmaya çalışacağız.

Yorum yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir