ALTSO AKADEMİ’NİN SEMİNERİNE YOĞUN İLGİ

0 0
Read Time:1 Minute, 18 Second

ALTSO Akademi’nin 2019 Yılı 2. Dönem Kişisel Gelişim Seminerleri, Eğitmen Hüseyin Merviş’in konuşmacı olarak katıldığı ‘ Aidiyet ve Kurum Kültürü’ semineri ile sona erdi.

ALTSO Akademi’nin her yıl iki dönem halinde gerçekleştirdiği kişisel gelişim programlarının 2019 Yılı 2. Dönemi, 21 Aralık 2019 Cumartesi günü Eğitmen Hüseyin Merviş’in konuşmacı olarak katıldığı ‘Aidiyet ve Kurum Kültürü’ semineri ile sona erdi. ALTSO Konferans Salonu’nda gerçekleştirilen eğitime çok sayıda kişi katıldı.

Eğitmen Merviş, rekabetin arttığı, karlılığın azaldığı günümüz iş dünyasında iç müşterilerin bağlılığı ve kuruma sahiplenmesinin başarının artması için ön plana çıktığını söyledi.
Merviş, “Bir kurum sürdürülebilir bir yapı içerisinde olup, nesilden nesile geçmek istiyorsa bir kurum kültürü ve duruşu oluşturmalı ve tüm ekibini bu yapıya adapte etmelidir. İç müşteriler ortak hedef yolunda yüksek motivasyonla hareket edip birlikteliğin gücünü yaşadıklarında başarı kaçınılmaz bir son olarak karşımıza çıkmaktadır. Özellikle doğru yönetim yaklaşımları, kuşakların yapılarını bilerek davranış modelleri belirleme ve kişiye özel yaklaşımlar sergileme büyük önem kazanmıştır” dedi.

KURUM VE KURUM KÜLTÜRÜ

‘Kurum nedir?’ sorusunun da cevabını katılımcılarla paylaşan Eğitmen Merviş, “İsim, hukuk, evlilik, aile, ortaklık, mülkiyet gibi köklü bir yapıyı içeren genellikle devletle ilişkisi olan yapı veya birlik müessesesine kurum denir. Kurum kültürü ise bir kurum içinde oluşmuş, paylaşılan ortak inançlar, değerler ve alışılagelmiş davranış kalıpları olarak açıklanabilir” diye konuştu.

Eğitmen Merviş, ürün kalitesi, bireysel kalite, takım kalitesi, hizmet kalitesi gibi kurum kültürünü etkileyen faktörleri de açıklarken, kurum kültürünün unsurları olan giyim, kişisel bakım, iç ve dış iletişim, telefonda iletişim, öğrenme ve öğretme, yeni fikir üretme, toplantı düzeni, araştırma, yaratıcılık ve fedakârlık konularında da katılımcıları detaylı bir şekilde bilgilendirdi.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Etiketler:
Bilgilendirme

Bu haberlerde yer alan hukuki muhataplar haberi geçen ajanslar veya basın bülteni bildirileri sahipleri olup sitemizin hiç bir editörü sorumlu tutulamaz... Bu içeriğin, görüş ve bilgilerin yanlışlık, eksiklik veya yasalarla düzenlenmiş kurallara aykırılığından alanyahaber.com hiçbir şekilde sorumlu değildir. alanyahaber.com 5651 Sayılı Kanun kapsamında BTK Yasalarına Uygun Hareket etmeyi esas alır Bu sebeple içerikleri ve yorumları kontrol etme ya da araştırma yükümlü tutulamaz Hukuka ve mevzuata aykırı olduğunu düşündüğünüz içeriği iletişim adreslerinden bildirebilirsiniz. En Kısa sürede dönüş yapmaya çalışacağız.

Risk Açıklaması:
Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti; aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Bu görüşler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. alanyahaber.com sitesinde kullanılan kaynaklardaki herhangi bir hata/eksiklikten dolayı, sitedeki bilgilerin kullanılması sonucunda yatırımcıların ve üçüncü kişilerin uğrayabilecekleri doğrudan ve/veya dolaylı zararlardan alanyahaber.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Alanya Haber

%d blogcu bunu beğendi:
%d blogcu bunu beğendi: