DJ Mahmut Görgen: ‘Sürpriz bir albümle geliyorum’

DJ’lik Serüveninde 14 yılı geride bırakan ve birçok başarılı organizasyona, adını altın harflerle yazdıran ünlü müzisyen, sektördeki istikrarlı yükselişini hız kesmeden sürdürüyor.

2014 yılında, aldığı dijital prodüksiyon eğitimiyle aranjörlüğe de adım atarak, başarılarına bir yenisini daha ekleyen Mahmut Görgen, 2017’de ise ‘Kalbimin Sahibine’ adlı ilk single çalışmasını da müzik severlerin beğenisine sundu

Tüm dijital platformlarda yerini alan ‘Kalbimin Sahibine’ adlı ilk single albümü ile dikkatleri fazlasıyla üzerine çeken başarılı müzisyen, şu sıralar ise dokuzuncu single albümüne hazırlanıyor.

Yeni albümünü Şubat sonuna kadar çıkarmayı planlayan Görgen, sonrasında da birbirinden farklı yepyeni albümlerini dinleyicisiyle buluşturmayı hedefliyor.

Cansever’e duyduğu sevgiyi her fırsatta cümlelerinde dile getiren Mahmut Görgen: ‘Cansever abladan büyük destek gördüm ve görmeye de devam ediyorum, ayrıca albüm hazırlığında olduğumuz sürpriz isimlerde var.

Şu sıralar yoğun bir tempo ile yeni albümüme çalışıyorum, sürpriz bir albümle geliyorum’ diye konuşuyor…

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı


Etiketler: 15 okunma
Bilgilendirme

Bu içeriğin, görüş ve bilgilerin yanlışlık, eksiklik veya yasalarla düzenlenmiş kurallara aykırılığından alanyahaber.com hiçbir şekilde sorumlu değildir. alanyahaber.com 5651 Sayılı Kanun kapsamında BTK Yasalarına Uygun Hareket etmeyi esas alır Bu sebeple içerikleri ve yorumları kontrol etme ya da araştırma yükümlü tutulamaz Hukuka ve mevzuata aykırı olduğunu düşündüğünüz içeriği iletişim adreslerinden bildirebilirsiniz. En Kısa sürede dönüş yapmaya çalışacağız.

Alanya Haber