Falezlerden İntihar Eden Şahıs Deniz Polislerince Kurtarıldı

06 Temmuz günü saat 01.25 sıralarında Deniz Limanı Şube Müdürlüğü görevlileri tarafından ilimiz Yavuz Özcan Parkı deniz kısmından bağırma sesleri duyulması üzerine;

Deniz Limanı Şube Müdürlüğü görevlilerince Joker Botu ile sesin geldiği yere intikal edilmiş, saat 01.35 sıralarında parkın güneybatı deniz kısmında falezlerin 20 metre açığında su üstünde sırt üstü yatar vaziyette (1) şahsın yardım istediği görülmüş, gerekli güvenlik önlemleri alınarak şahıs ivedilikle sudan deniz botuna alınmıştır.

Deniz Şube Müdürlüğü görevlilerince yapılan sözlü ve görsel incelemede şahsın su yutması dışında şikayetinin olmadığı saptanmış, alınan beyanında ise intihar etmek amacı ile Yavuz Özcan Parkı civarından atladığını ifade etmiş, kimlik bilgileri sonradan tespit edilen R.C. isimli şahıs Kaleiçi Yat Limanı’na intikal ettirilerek 112 görevlilerine müdahale yapabilmeleri için teslim edilmiştir.


Etiketler: 10 okunma
Bilgilendirme

Bu içeriğin, görüş ve bilgilerin yanlışlık, eksiklik veya yasalarla düzenlenmiş kurallara aykırılığından alanyahaber.com hiçbir şekilde sorumlu değildir. alanyahaber.com 5651 Sayılı Kanun kapsamında BTK Yasalarına Uygun Hareket etmeyi esas alır Bu sebeple içerikleri ve yorumları kontrol etme ya da araştırma yükümlü tutulamaz Hukuka ve mevzuata aykırı olduğunu düşündüğünüz içeriği iletişim adreslerinden bildirebilirsiniz. En Kısa sürede dönüş yapmaya çalışacağız.

Yorum yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir