Güney, tebrik etti

Antalya’da düzenlenen yarışmada ikinci olan Arıkan Yılmaz Dim Lisesi Folklor Ekibi Alanya Koordinatörü Hüseyin Güney’i ziyaret etti.
Antalya Büyükşehir Belediyesi’nin de folklorun gelişmesi ve okullarda teşvik edilmesi amacıyla desteklediği Arıkan Yılmaz Dim Lisesi Folklor Ekibi, geçtiğimiz hafta Antalya’da düzenlenen liseler arası folklor yarışmasında ikinci oldu. Bu dereceyle ekip, Bölge Şampiyonası’nda Antalya’yı temsil etme hakkı kazandı. Okul Müdürü Nazım Karagedik folklor ekibiyle birlikte Antalya Büyükşehir Belediyesi Alanya Koordinatörü Hüseyin Güney’i ziyaret etti. Karagedik, bugüne kadar verdikleri destek için Güney’e teşekkür etti . Kupalarıyla gelen ekip Güney’e çiçek verdi.
Alanya Koordinatörü Hüseyin Güney, folklorun gelişmesi ve gençler arasında yaygınlaşması amacıyla destek verdiğimiz Arıkan Yılmaz Dim Lisesi Folklor Ekibi’nin yarışmalarda derece alması bizleri de mutlu ediyor. 9-10 Mart tarihleri arasında Manisa’da yapılacak Bölge Şampiyonası’na katılacak olan ekibe gerekli desteği vereceğiz “ dedi.

Alanya Haber Editör
| [email protected] | Website | + Diğer Haberler