Haluk Levent’ten Yardım Daveti

Hayırsever sanatçı Haluk Levent, Antalya’da yaşayan ve tedavisi için 35 bin TL’lik ilacı ihtiyacı olan onkoloji hastası kadın için tweet attı.

Levent, sosyal medyadaki paylaşımında, “Çiğdem ablamızı çok merak ediyordunuz… 26 Aralık’ta ilaçlarının alınması gerekiyor. 35 bin tl. Kim bu ilaçları alırsa kahvaltıda Antakya zeytin salatası yapıp tereyağlı çökelek pişireceğim” diyerek hayırseverlerden yardım talep etti.

Ahbap Antalya isimli sosyal medya platformu ise, aynı konuyla ilgili yaptığı paylaşımda “13 senedir kanserle mücadele eden Çiğdem ablamızı ziyaret ettik. Kanser akciğerine sıçramış ve Genleri Kemoterapiyi kabul etmediği için İmmunoterapi tedavisine başlanmış. İlk kür için 3 kutu ilaca ihtiyaç var. Çiğdem ablamızın tek umudu bu tedavi” ifadelerine yer verdi.  (BSHA)

BSHA – Bilim Sağlık Haber Ajansı


Etiketler: 9 okunma
Bilgilendirme

Bu içeriğin, görüş ve bilgilerin yanlışlık, eksiklik veya yasalarla düzenlenmiş kurallara aykırılığından alanyahaber.com hiçbir şekilde sorumlu değildir. alanyahaber.com 5651 Sayılı Kanun kapsamında BTK Yasalarına Uygun Hareket etmeyi esas alır Bu sebeple içerikleri ve yorumları kontrol etme ya da araştırma yükümlü tutulamaz Hukuka ve mevzuata aykırı olduğunu düşündüğünüz içeriği iletişim adreslerinden bildirebilirsiniz. En Kısa sürede dönüş yapmaya çalışacağız.