“HER AN SEÇİM OLACAKMIŞCASINA HAZIRLANACAĞIZ”

OĞUZ KAAN SALICI ANTALYA’DA
“HER AN SEÇİM OLACAKMIŞCASINA HAZIRLANACAĞIZ”

CHP’nin Örgütlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Oğuz Kaan Salıcı, Antalya’da örgütlerle ve belediye başkanlarıyla bir araya geldi. Salıcı’ya tüm görüşmeleri esnasında eşlik eden CHP Antalya İl Başkanı Nuri Cengiz, “Her an seçim olacakmışcasına hazır bulunmak için çok daha sıkı çalışıp birlikte hareket edeceğiz” dedi

Cumhuriyet Halk Partisi Örgüt Yönetimlerinden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Oğuz Kaan Salıcı, dün Antalya’yı ziyaret ederek CHP Antalya İl Başkanı Nuri Cengiz ile birlikte birtakım görüşmeler ve toplantılar gerçekleştirdi. Öncelik olarak İl Başkanlığı binasını ziyaret ederek il yöneticileri ile bir araya gelen Genel Başkan Yardımcısı Oğuz Kaan Salıcı, buradaki ziyaretinin ardından İl Başkanı Nuri Cengiz ile birlikte Büyükşehir Belediyesi’nde Muhittin Böcek’in konuğu oldu. Başkan Böcek’i makamında ziyaret eden İl Başkanı Nuri Cengiz ve Oğuz Kaan Salıcı, programın devamındaki toplantıları gerçekleştirmek üzere Atatürk Kültür Merkezi’ne hareket ettiler. İlk olarak İl Yöneticileri ile görüşerek fikir alışverişlerinde bulunan Salıcı, Antalya’nın 19 ilçesinden gelen İlçe Başkanları ve diğer ilçe temsilcileri ile de; örgüt yapılanmaları, olası bir erken seçime nasıl hazırlanılması gerektiği, talepler, öneriler, sorunlar ve bu sorunların çözüm yolları hakkında uzun soluklu bir toplantı gerçekleştirdi. Son olarak Cumhuriyet Halk Partili Belediye Başkanları ile bir araya gelen Örgüt Yönetimlerinden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Oğuz Kaan Salıcı, belediyelerin pandemi sürecindeki çalışmaları, sosyal yardımları, yatırımları, güncel faaliyetleri ile ileriye dönük plan ve projeleri hakkında bilgi topladı. Görüşmelerinde kendisine iletilen istek ve önerileri özenle değerlendirerek tek tek notlar alan Salıcı’ya, tüm toplantıları esnasında İl Başkanı Nuri Cengiz eşlik etti.

İktidarın Yol Haritası

İl ve İlçe örgütlerinin yanı sıra Belediye Başkanlarıyla da bir araya gelerek bilgi ve fikir alışverişlerinde bulunan Örgüt Yönetimlerinden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Oğuz Kaan Salıcı, Antalya’daki programının sona ermesiyle birlikte Ankara’ya yolcu edilmek üzere havaalanından uğurlandı. Programın ardından değerlendirmelerde bulunan CHP Antalya İl Başkanı Nuri Cengiz, “Partimizi iktidara götürecek olan yolda atılması gereken adımların konuşulup, yol haritasının çizildiği oldukça verimli toplantılar gerçekleştirdik. İl Yöneticilerimizin, İlçe Başkanlarımızın ve Belediye Başkanlarımızın talep, öneri ve sorunlarını özenle dinleyerek çözüm odaklı fikirlerini paylaşan, üzerinde çalışmak üzere tek tek notlar alan Örgütlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcımız Oğuz Kaan Salıcı’ya fikirlerini ve tecrübelerini bizimle paylaştığı için sonsuz teşekkür ederiz. Önümüzdeki süreçte her an bir seçim olacakmışcasına hazır bulunmak için tüm örgütlerimizle beraber daha koordineli biçimde, daha sıkı çalışacak; kuruluşun ve kurtuluşun partisi Cumhuriyet Halk Partisi’ne yakışır bir duruş sergileyeceğiz. Biliyoruz ki değişimi bekleyen, canı gönülden isteyen halkımız, çok yakında önüne konacak olan sandığa giderek gereğini yapacak ve Sarayın saltanatına son verecektir. Bizler de bu kutsal görevi devraldığımızda toplumun her kesimiyle kucaklaşacak; tenceresi kaynamayan kim varsa, demokrasiye susamış, adalete aç kim varsa el ele verip halkın iktidarını kuracağız” şeklinde konuştu.

Chp Antalya İl Başkanlığı


Etiketler: 55 okunma
Bilgilendirme

Bu içeriğin, görüş ve bilgilerin yanlışlık, eksiklik veya yasalarla düzenlenmiş kurallara aykırılığından alanyahaber.com hiçbir şekilde sorumlu değildir. alanyahaber.com 5651 Sayılı Kanun kapsamında BTK Yasalarına Uygun Hareket etmeyi esas alır Bu sebeple içerikleri ve yorumları kontrol etme ya da araştırma yükümlü tutulamaz Hukuka ve mevzuata aykırı olduğunu düşündüğünüz içeriği iletişim adreslerinden bildirebilirsiniz. En Kısa sürede dönüş yapmaya çalışacağız.

Risk Açıklaması:
Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti; aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Bu görüşler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. alanyahaber.com sitesinde kullanılan kaynaklardaki herhangi bir hata/eksiklikten dolayı, sitedeki bilgilerin kullanılması sonucunda yatırımcıların ve üçüncü kişilerin uğrayabilecekleri doğrudan ve/veya dolaylı zararlardan alanyahaber.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Alanya Haber