Hüner Coşkuner İçin İzmir’de Lokma Döktürdü

4 şubat 2021 de kemik iliği kanseri nedeni ile hayatını kaybeden sanatçı Hüner Coşkuner için Doktor hayranı lokma döktürdü.
İzmir’ de özel bir hastanede Çocuk doktoru olarak görev yapan Ruhi Günel, hayranı olduğu ve 15 gün önce hayatını kaybeden Hüner Coşkuner için Regaip kandili münasebeti ile de lokma döktürerek dua istedi.  Dr. Ruhi Günel, “Hüner Coşkuner bana genç yaşlarda sanat müziğini sevdiren sanatçıdır. Her daim yorumu ve sesi ile duygularıma tercüman olmuş bir sanatçıydı. Ben de kendisini minnet ve rahmetle anıyorum. Mekanı Cennet olsun” dedi. (BSHA – Bilim ve Sağlık Haber Ajansı)


Etiketler: 18 okunma
Bilgilendirme

Bu içeriğin, görüş ve bilgilerin yanlışlık, eksiklik veya yasalarla düzenlenmiş kurallara aykırılığından alanyahaber.com hiçbir şekilde sorumlu değildir. alanyahaber.com 5651 Sayılı Kanun kapsamında BTK Yasalarına Uygun Hareket etmeyi esas alır Bu sebeple içerikleri ve yorumları kontrol etme ya da araştırma yükümlü tutulamaz Hukuka ve mevzuata aykırı olduğunu düşündüğünüz içeriği iletişim adreslerinden bildirebilirsiniz. En Kısa sürede dönüş yapmaya çalışacağız.

Alanya Haber