Nurol Gayrimenkul’de görev dağılımı

Nurol Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş’de yönetim kurulu görev dağılımı yaptı.

Kamuyu Aydınlatma Platformu’na (KAP) yapılan açıklamada şöyle denildi:

”Yönetim kurulu üyeleri arasında görev taksiminin yeniden yapılarak Yönetim Kurulu Başkanlığına M. Oğuz Çarmıklı ve Yönetim Kurulu Murahhas Üyeliğine S. Ceyda Çarmıklı Kılıçaslan seçilmiştir. Nurol Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı Anonim Şirketi’nin 6102 sayılı Türk Ticaret Kanunu’nun 367 ve 371. maddeleri uyarınca düzenlenen sınırlı yönetim ve temsil ilzama ait 3 nolu iç yönergenin iptal edilmesine ve 4 nolu iç yönergesinin kabul edilmesine kararın ticaret sicili müdürlüğünde tescil ve ticaret sicili gazetesinde ilan edilmesine oy birliği ile karar verilmiş olup işbu yönetim kurulu kararı ve yönetim kurulunda kabul edilen 4 nolu iç yönerge 19.04.2021 tarihinde İstanbul Ticaret Sicil Müdürlüğünde tescil olunmuş ve Türkiye Ticaret Sicili Gazetesi 10315 numaralı sayısında 22.04.2021 tarihinde ilan olmuştur.” 

Hibya Haber Ajansı


Etiketler: 97 okunma
Bilgilendirme

Bu içeriğin, görüş ve bilgilerin yanlışlık, eksiklik veya yasalarla düzenlenmiş kurallara aykırılığından alanyahaber.com hiçbir şekilde sorumlu değildir. alanyahaber.com 5651 Sayılı Kanun kapsamında BTK Yasalarına Uygun Hareket etmeyi esas alır Bu sebeple içerikleri ve yorumları kontrol etme ya da araştırma yükümlü tutulamaz Hukuka ve mevzuata aykırı olduğunu düşündüğünüz içeriği iletişim adreslerinden bildirebilirsiniz. En Kısa sürede dönüş yapmaya çalışacağız.

Risk Açıklaması:
Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti; aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Bu görüşler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. alanyahaber.com sitesinde kullanılan kaynaklardaki herhangi bir hata/eksiklikten dolayı, sitedeki bilgilerin kullanılması sonucunda yatırımcıların ve üçüncü kişilerin uğrayabilecekleri doğrudan ve/veya dolaylı zararlardan alanyahaber.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Alanya Haber