Tsk’ya destek veren vatandaşa madalya

Tsk’ya destek veren vatandaşlar madalya ve beratla onurlandırıldı
Türk Silahlı Kuvvetleri Güçlendirme Vakfı Alanya Fahri Tanıtım Kurulu Başkanlığı, Alanya Belediyesi Meclis Salonu’nda Türk Silahlı Kuvvetlerine destek veren vatandaşlar için madalya ve berat törenini düzenledi. Törene Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, Askerlik Şubesi Başkanı Yüzbaşı Yavuz Erek, AHEP Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mehmet Durdu Öner, MHP İlçe Başkanı Mustafa Türkdoğan, TSK Güçlendirme Vakfı Alanya Fahri Tanıtım Kurulu Başkanı Refik Özdemir, şehit ve gazi yakınları katıldı.
TSK Güçlendirme Vakfı Alanya Fahri Tanıtım Kurulu Başkanı Refik Özdemir’in açılış konuşmasının ardından misafirlere vakfın 30 yıllık faaliyetleriyle ilgili bir görsel sunum yapıldı.

ALANYA’DA 160 VATANDAŞ VAKFA BAĞIŞTA BULUNDU
Alanya’da 160 vatandaşın ve bazı okulların kermes düzenleyerek TSK Güçlendirme Vakfı’na bağışta bulunduğunu söyleyen TSK Güçlendirme Vakfı Alanya Fahri Tanıtım Kurulu Başkanı Refik Özdemir, “Bugünkü törenimize 5 vatandaşımız ve bir okul temsilcimiz katılabildi. Katkıda bulunan tüm vatandaşlarımıza ve okullarımıza teşekkür ederim” dedi.
Konuşmaların ardından madalya ve berat törenine geçildi. Katkıda bulunan vatandaşların madalya ve beratlarını Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, Askerlik Şubesi Başkanı Yüzbaşı Yavuz Erek, AHEP Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mehmet Durdu Öner, MHP İlçe Başkanı Mustafa Türkdoğan ve Eski Jandarma Komutanı Nihat Toklu takdim etti.

TSK Güçlendirme Vakfı’na destek veren vatandaşlarla tek tek el sıkışan Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, hayırseverleri duyarlılıklarından dolayı tebrik etti.

Haber Editör
| [email protected] | Website | + Diğer Haberler