UEFA VE TFF YETKİLİLERİ BAHÇEŞEHİR OKULLARI STADYUMU DENETLEDİ.

Alanya’mızı Sportoto Süper Lig de temsil eden Aytemiz Alanyaspor’umuzun maçlarını gerçekleştirdiği ve Alanya Belediyesi tarafından bakım, onarımının yapıldığı Bahçeşehir Okulları Stadyumu denetledi.


UEFA VE TFF YETKİLİLERİ BAHÇEŞEHİR OKULLARI STADYUMU DENETLEDİ

Alanya’mızı Sportoto Süper Lig de temsil eden Aytemiz Alanyaspor’umuzun maçlarını gerçekleştirdiği ve Alanya Belediyesi tarafından bakım, onarımının yapıldığı Bahçeşehir Okulları Stadyumu denetledi.

Aytemiz Alanyaspor’umuzun UEFA Lisansı almasıyla maçlarını oynadığı Bahçeşehir Okulları Stadyumu denetimi yapıldı. UEFA Stadyum Güvenlik Uzmanı ve Denetçisi Denis Cruise ve Timothy Tuomety tarafından denetlendi. Denetim sırasında yetkililere Alanya Belediyesi Spor Müdürü Levent Uğur, Bahçeşehir Okulları Stadyum Müdürü Münir Kaba, TFF Stadyum Güvenlik Uzmanı Cem Gündüz Yücel, TFF Medya İletişim Uzmanı Rasim Artagan, Dış İlişkiler Uzmanı Aytaç Yener eşlik etti. Belediyemiz tarafından bakım onarım ve tadilat işlerinin yürütüldüğü Bahçeşehir Stadımız mili takım müsabakalarının oynanması için gereken standartlara uygun görüldü. Stadımız 2 Haziran da yapılacak olan A Milli Türkiye –Özbekistan Hazırlık Maçı için denetimle birlikte son hazırlıklarını tamamlandı.

Alanya Belediye Spor Müdürü Levent Uğur, “Stadımız oynanacak müsabaka için hazır durumda. Müsabaka günü herhangi bir olumsuzluk yaşanmaması için çalışmalarımızı titizlikle tamamladık. Milli takımımıza başarılar diler, tüm sporseverleri A milli takımımızı desteklemeye davet ediyoruz.” dedi.


Etiketler: 13 okunma
Bilgilendirme

Bu içeriğin, görüş ve bilgilerin yanlışlık, eksiklik veya yasalarla düzenlenmiş kurallara aykırılığından alanyahaber.com hiçbir şekilde sorumlu değildir. alanyahaber.com 5651 Sayılı Kanun kapsamında BTK Yasalarına Uygun Hareket etmeyi esas alır Bu sebeple içerikleri ve yorumları kontrol etme ya da araştırma yükümlü tutulamaz Hukuka ve mevzuata aykırı olduğunu düşündüğünüz içeriği iletişim adreslerinden bildirebilirsiniz. En Kısa sürede dönüş yapmaya çalışacağız.

Alanya Haber