Yakalama Emri Bulunan 11 Şahıs Yakalandı

Serik İlçesinde Haklarında Yakalama Emri Bulunan 11 Şahıs Yakalandı Serik İlçe Emniyet Müdürlüğü görevlilerince yapılan çalışmalarda;

1- Hakkında “Basit Yaralama” suçundan Yakalama Emri bulunan İ.Ç. yakalanmış ve hakkında yapılan işlemlerin ardından sevk edildiği adli makamlarca serbest bırakılmıştır.
2- Hakkında “Kulanmak İçin Uyuşturucu veya Uyarıcı Madde Satın Almak, Kabul Etmek veya Bulundurmak” suçundan Yakalama Emri bulunan D.İ.D. yakalanmış ve hakkında yapılan işlemlerin ardından sevk edildiği adli makamlarca serbest bırakılmıştır.
3- Hakkında “Bina İçinde Muhafaza Altına Alınmış Olan Eşya Hakkında Hırsızlık” ve “trafik Güvenliğini Tehlikeye Sokma” suçlarından Yakalama Emri bulunan S.T. yakalanmış ve hakkında yapılan işlemlerin ardından sevk edildiği adli makamlarca serbest bırakılmıştır.
4- Hakkında “Vergi Usul Kanunu’na Muhalefet”, “Basit Tehdit”, “Hakaret”, “ Trafik Güvenliğini Tehlikeye Sokma” ve “Tehdit” suçlarından Yakalama Emri ve (7 yıl 6 ay) kesinleşmiş hapis cezası bulunan M.D. yakalanmış ve hakkında yapılan işlemlerin ardından sevk edildiği adli makamlarca tutuklanmıştır.
5- Hakkında “Kullanmak İçin Uyuşturucu veya Uyarıcı Madde Satın Almak, Kabul Etmek veya Bulundurmak” suçundan Yakalama Emri bulunan S.S.Ö yakalanmış ve hakkında yapılan işlemlerin ardından sevk edildiği adli makamlarca serbest bırakılmıştır.
6- Hakkında “Borçlunun Ödeme Şartını İhlal Suçundan” Yakalama Emri bulunan A.G. yakalanmış ve hakkında yapılan işlemlerin ardından sevk edildiği adli makamlarca serbest bırakılmıştır.
7- Hakkında “Birden Fazla Kişi Tarafından Gece Vakti Birlikte Yağma” suçundan Yakalama Emri ve (5 yıl) kesinleşmiş hapis cezası bulunan O.E. yakalanmış ve hakkında yapılan işlemlerin ardından sevk edildiği adli makamlarca tutuklanmıştır.
8- Hakkında “Bir Kimseyi Fuhuşa Teşvik Etmek veya Yaptırmak veya Aracılık Etmek veya Yer Temin Etmek” suçundan 8 adet Yakala Emri ve toplam (14 yıl 4 ay) hapis cezası bulunan S.B. yakalanmış ve hakkında yapılan işlemlerin ardından sevk edildiği adli makamlarca tutuklanmıştır.
9- Hakkında “Kullanmak İçin Uyuşturucu veya Uyarıcı Madde Satın Almak, Kabul Etmek veya Bulundurmak” suçundan Yakalama Emri bulunan M.B. yakalanmış ve hakkında yapılan işlemlerin ardından sevk edildiği adli makamlarca serbest bırakılmıştır.
10- Hakkında “Mühür Bozma” suçundan Yakalama Emri bulunan A.K. yakalanmış ve hakkında yapılan işlemlerin ardından sevk edildiği adli makamlarca serbest bırakılmıştır.
11- Hakkında “Bina İçinde Muhafaza Altına Alınmış Olan Eşya Hakkında Hırsızlık” suçundan Yakalama Emri bulunan M.D. yakalanmış ve hakkında yapılan işlemlerin ardından sevk edildiği adli makamlarca serbest bırakılmıştır.


Etiketler: 10 okunma
Bilgilendirme

Bu içeriğin, görüş ve bilgilerin yanlışlık, eksiklik veya yasalarla düzenlenmiş kurallara aykırılığından alanyahaber.com hiçbir şekilde sorumlu değildir. alanyahaber.com 5651 Sayılı Kanun kapsamında BTK Yasalarına Uygun Hareket etmeyi esas alır Bu sebeple içerikleri ve yorumları kontrol etme ya da araştırma yükümlü tutulamaz Hukuka ve mevzuata aykırı olduğunu düşündüğünüz içeriği iletişim adreslerinden bildirebilirsiniz. En Kısa sürede dönüş yapmaya çalışacağız.

Yorum yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir