Yeni nesil dijital eğitim pazaryeri Crowia açıldı

Etkinlik, eğitim ve danışmanlık hizmetlerinin interaktif şekilde gerçekleşmesine imkân tanıyan yeni nesil dijital eğitim platformu Crowia, hizmete açıldı. Kullanıcıların arama motorlarında ya da birbirinden farklı platformlarda aradığı etkinlik, eğitim ve danışmanlık ihtiyacını tek bir platformda sunan Crowia, kullanıcılara Türkiye’nin her yerinden dilediği uzmanla yüzde 100 canlı görüşme imkânı sağlıyor.  Tüm alanlardaki uzmanları tek bir platformda bir araya getiren Crowia, 300’ün üzerindeki kategorisiyle hem bireylerin hem kurumların ihtiyaçlarına yanıt veriyor.

 

“Hayata Dair Ne Varsa” sloganıyla kişilerin herhangi bir konuda aradıkları etkinlik, eğitim ve danışmanlık ihtiyaçlarının karşılanması için hayata geçirilen Crowia,   günün her saatinde eğitim ve danışmanlık hizmeti alınmasına olanak sağlıyor.  Crowia,  kullanıcılara sunduğu dijital eğitim sertifikası ile eğitim ve iş hayatında bir adım öne çıkılmasına imkân tanıyor.  

 

Tüm uzmanlarla yüzde 100 canlı görüşme imkânı

 

Crowia’nın global marka olma vizyonunu ortaya koyan pazardaki tek marka olduğunu vurgulayan Crowia Kurucusu Adnan Hacıbebekoğlu, “Etkinlik, eğitim ve seans hizmetlerinin tümünün bir arada sunulduğu Crowia’da 300’e yakın kategoride online canlı görüşme yoluyla etkinlik, eğitim ve birebir seans hizmetleri veriliyor. Kullanıcılara aradığı tüm alanlardaki uzmanları tek bir platformda bulabilmeyi sağlayan Crowia, hizmet satın alınan uzmanın kütüphanesindeki video, ders notları gibi dökümanlara ücretsiz erişim imkânı da tanıyor” dedi. 

 

Hacıbebekoğlu, sözlerini şöyle sürdürdü: “Kullanıcıların arama motorlarında ya da birbirinden farklı platformlarda aradığı etkinlik, eğitim ve danışmanlık ihtiyacını tek bir platformda sunan Crowia, diğer platformlardan farklı olarak kullanıcılara Türkiye’nin her yerinden dilediği uzmanla yüzde 100 canlı görüşme imkânı sağlıyor.”

 

1 yılda 5 bin uzmanla iş birliği hedefleniyor

 

150’nin üzerinde iş ortağı, bu iş ortaklarına bağlı birbirinden farklı alanlarda 500’e yakın uzmanın Crowia’ya dahil olduğunun altını çizen Hacıbebekoğlu,  “Açılışımızdan sonraki ilk ay www.crowia.com adresine 250 bin civarında ziyaretçi gelmesini bekliyoruz. Bu rakamın birkaç ay içinde aylık 1 milyon ziyaretçi seviyesine ulaşmasını hedefliyoruz. 1 yıl içerisinde de 5 binden fazla uzmanın ve milyonlarca kullanıcının web sitemizde yer alacağını öngörüyoruz. Aynı zamanda üniversitelerin sürekli eğitim merkezleri ile yapılacak iş birliklerine de büyük önem veriyor ve  bu doğrultuda çok sayıda üniversite ile iş ortaklığı görüşmelerimizi sürdürüyoruz. Türkiye’deki çalışmalar devam ederken bir yandan yurt dışı hedef pazarları araştırıyor ve 2021 yılında ilk yurt dışı pazar deneyimine başlamayı planlıyoruz.”

 

 

 “Crowia, kurum içi eğitim ve danışmanlık ihtiyacını karşılayacak”

 

Kısa bir süre sonra çatı kuruluşlar, KOBİ’ler ve büyük işletmeler ile anlaşmalar yapmayı planladıklarını ifade eden Hacıbebekoğlu“Kurumların kurum içi eğitim ve danışmanlık ihtiyacını toplu olarak karşılayabileceği online bir platform bulunmuyor. Crowia, geniş kategoride ve yüksek sayıda uzmanla hizmet vererek bu alanda önemli bir ihtiyacı karşılayacaktır” diye konuştu.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı


Etiketler: 66 okunma
Bilgilendirme

Bu içeriğin, görüş ve bilgilerin yanlışlık, eksiklik veya yasalarla düzenlenmiş kurallara aykırılığından alanyahaber.com hiçbir şekilde sorumlu değildir. alanyahaber.com 5651 Sayılı Kanun kapsamında BTK Yasalarına Uygun Hareket etmeyi esas alır Bu sebeple içerikleri ve yorumları kontrol etme ya da araştırma yükümlü tutulamaz Hukuka ve mevzuata aykırı olduğunu düşündüğünüz içeriği iletişim adreslerinden bildirebilirsiniz. En Kısa sürede dönüş yapmaya çalışacağız.

Risk Açıklaması:
Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti; aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Bu görüşler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. alanyahaber.com sitesinde kullanılan kaynaklardaki herhangi bir hata/eksiklikten dolayı, sitedeki bilgilerin kullanılması sonucunda yatırımcıların ve üçüncü kişilerin uğrayabilecekleri doğrudan ve/veya dolaylı zararlardan alanyahaber.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Alanya Haber