“Yılın Sigorta Broker Markası” ödülünü aldı

Halk oylaması sonucunda verilen ödüllerde OYAK Grup Sigorta ve Reasürans Brokerliği A.Ş, “Yılın Sigorta Broker Markası” seçildi. OYAK Grup Sigorta’nın bu başarısının altında dijitalleşmeye ve müşteri memnuniyetine verdiği önem etkili oldu.

Bu yıl Llyod’s’dan yetkili broker olarak iş yapma lisansını alan OYAK Grup Sigorta ve Reasürans Brokerliği A.Ş., başarılarına bir yenisini daha ekledi. 2017’den beri hizmetlerini sürdüren şirket, Türkiye Altın Marka Ödülleri’nde halk oylaması sonucunda “Yılın Sigorta Broker Markası” ödülünün sahibi oldu. OYAK Grup Sigorta’nın dijitalleşmeye ve müşteri memnuniyetine verdiği önem sonucu elde ettiği “Yılın Sigorta Broker Markası” ödülünü, OYAK Grup Sigorta ve Reasürans Brokerliği A.Ş. Genel Müdür Yardımcıları Özlem Karacaoğlu ve Ali Aktuğ aldı. 

Küresel olarak sektördeki en iyi ve en güvenilir sigorta ve reasürans brokerlik kurumu olmak amacıyla faaliyetlerini sürdüren OYAK Grup Sigorta ve Reasürans Brokerliği A.Ş. hedefleri doğrultusunda çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor.

Hibya Haber Ajansı

Haber Editör
| [email protected] | Website | + Diğer Haberler