THK Alanya'dan Mahalle Muhtarlarına Teşekkür

Alanya Muhtarlar Derneği'ni ziyaret eden THK Alanya Şube Başkanı Keyaoğlu, toplumun ihtiyaçlarına yönelik faaliyetlerde muhtarların gösterdiği destekten dolayı minnettar olduklarını ifade etti. Faaliyetlerde toplanan gelirlerin depremzedelere ve gençlerin havacılık faaliyetlerine katkı sağlamasının önemini vurgulayan Keyaoğlu, muhtarların bu süreçteki katkılarını özel teşekkür belgeleriyle onurlandırdı.

Yayınlanma:
THK Alanya'dan Mahalle Muhtarlarına Teşekkür

Türk Hava Kurumu (THK) Alanya Şube Başkanlığı, tüm şubelerle birlikte bu yıl Ramazan ayında gerçekleştirilen fitre, zekât ve bağış faaliyetlerinden ve Kurban Bayramı’nda toplanan derilerden elde edilen net gelirin yüzde 60'ını depremzedelere yardım olarak gönderip kalan yüzde 40'ını da gençlerin sportif havacılık faaliyetlerinin desteklenmesinde kullandı.

THK Alanya Şube Başkanı Emine Keyaoğlu, çağrısının ardından THK'nın faaliyetlerine destek vererek daha fazla gelir toplanmasına katkıda bulunan mahalle muhtarlarını yine unutmadı. Daha önce özel olarak yaptırdığı muhtarlık rozetlerini takdim eden Keyaoğlu, bu kez de muhtarlara THK Başkanlığı imzalı teşekkür belgelerini sundu.

Alanya Muhtarlar Derneği’ni ziyaret ederek Dernek Başkanı ve İspatlı Mahallesi Muhtarı Hasan Yüksel ve diğer mahalle muhtarları ile bir araya gelen THK Alanya Şube Başkanı Keyaoğlu, teşekkür belgelerini tek tek takdim etti. Keyaoğlu, “THK’nın en önemli gelir kaynaklarından fitre, zekât, bağış ve kurban derisi faaliyetlerimizde her zaman muhtarlarımızın desteğini gördük. Kendilerine ne kadar teşekkür etsek azdır. Daha önce olduğu gibi bundan sonraki faaliyetlerimizde muhtarlarımız ile irtibat halinde olacağız” dedi.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Keşfet