Astroloji aleminin en yalancı üç burcu onlar! Onların lakabı yalancı çoban

Alanında uzman bir astrolog olan Reda Wigle, burçlarıyla etkili iletişim kurmayı ve insanları yönlendirmeyi ve yalan söylemeyi başaran üç burcu sıraladı. İşte inançları ve etkileyici iletişimleriyle öne çıkan o burçlar…

Yayınlanma:
Astroloji aleminin en yalancı üç burcu onlar! Onların lakabı yalancı çoban

İKİZLER (21 MAYIS – 20 HAZİRAN)

Wigle, İkizler burcunun yalana eğilimini şu sözlerle açıklıyor: “İkizler yalan söyler çünkü onlar için gerçek, değişen, tartışılabilir, belirsiz bir olasılıklar küresidir. Gerçekleri ve olayları hatırlamaları; eşit parça, gerçek olay ve mutlak halüsinasyondur.”

“Bir İkizler burcunun dürüstlükle ilişkisi hem açık hem kapalıdır ve tamamen içinde bulundukları ruh haline ve öne sürdükleri gündeme bağlıdır. Donald Trump, Kanye West ve Hubert-Joseph Henry, hepsi İkizler burcudur.”

637a2029e4bfdd30fc89bea5.webp

AKREP (23 EKİM – 21 KASIM)

İhmal etme sanatında usta olan Akrepler, başkalarının yalanlarından yararlanır ve kendi yalanlarını çok sevilen bir silah gibi kullanır.

Çoğu zaman, hem gerçeği hem de samimiyeti esirgemeleri, başkalarına ve/veya kendilerine güvenememenin belirtisidir.

Kronik olarak şüpheci olan Akrepler, herkesin onları alt edeceği korkusunu taşır, bu nedenle genellikle rakiplerine, düşmanlarına, çocuklarına, sevgililerine veya köpek gezdiricilerine hükmetmek için yalan söylerler.

Psikolojik manipülasyonda oldukları için, bir Akrep bir yalana yakalandığında, onu suçlayanın kendi gerçekliklerinin dokusunu o kadar sorgulamasına neden olur ki, bir kavram olarak hakikat sorgulanır. Başarılı olurlar çünkü örtbas etmeyi severler ve gölgede gelişirler.

Akrep yalancılarının kayda değer bir listesi yoktur çünkü oyunun ustaları olarak nadiren başarısız olurlar veya ortaya çıkarlar.

OĞLAK (22 ARALIK – 19 OCAK)

Oğlaklar zevk için yalan söylemez, hepsi iş içindir. Sırf ilerlemek, oyun oynamak ve para kazanmak için yalan söylerler.

Bu yöntemi, Richard Nixon, Robert Ripley, Benedict Arnold, Anna Anderson gibi ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere, tarihin en ünlü Oğlak burçlarının aldatmacalarında görüyoruz.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Keşfet