“Astrolojiden önce müşteri hizmetleri sorumlusuydum’’

Meriç Aral ve Efe Tunçer’in her hafta farklı konularla kendi gündemlerini oluşturdukları ve konuklarını sordukları sorularla köşeye sıkıştırarak ilham veren bol kahkahalı bir sohbete dahil ettikleri Zorlu PSM YouTube kanalında yayınlanan programları Teras Noir’ın bu haftaki konuğu Dinçer Güner oldu.

Yayınlanma:
“Astrolojiden önce müşteri hizmetleri sorumlusuydum’’

Meriç Aral ve Efe Tunçer’in her hafta farklı konularla kendi gündemlerini oluşturdukları ve konuklarını sordukları sorularla köşeye sıkıştırarak ilham veren bol kahkahalı bir sohbete dahil ettikleri Zorlu PSM YouTube kanalında yayınlanan programları Teras Noir’ın bu haftaki konuğu Dinçer Güner oldu. 

 

Meriç Aral ve Efe Tunçer, Zorlu PSM Youtube kanalında yayınlanan ‘Teras Noir’ adlı programlarında bu hafta kendilerini 7’nci eve doğru yolculuğa çıkarken buluyorlar. Çünkü ünlü astrolog Dinçer Güner, ikilinin filtresiz dost muhabbetine konuk oluyor. 

 

“Astroloji bir zamanlama avantajıdır”

 

Dinçer Güner, Efe Tunçer’in “Sorumu çok basite indirgemeden sormak istiyorum ama insanlar astrolojiye neden inanır?” sorusuna “Dünyada ezoterizm diye bir şey var ve bunun içerisinde bazı görüş ve felsefeler var. Daha doğrusu prensipleri var. Bunlardan bir tanesi “Eş Zamanlılık İlkesi”, diğeri “Erillik-Dişillik İlkesi” bir diğeri “Tiresim İlkesi” gibi prensipleri var. Ezoteriklerin eş zamanlılık ile bahsetmeye çalıştıkları; gökyüzünde bir şey olduğu için yeryüzünde olmuyor ya da Mars, Satürn’e kare yaptığı için burada deprem olmuyor. Aynı şekilde yeryüzünde bir şey olunca gökyüzünü etkilemiyor. Her şey aynı anda hatta birbirinden bağımsız gibi görünen çoğu şey aynı anda gerçekleşiyor. Buna da “Eş Zamanlılık İlkesi” deniyor. Yani astroloji “Eş Zamanlılık İlkesi” ile çalışıyor. Bizim avantajımız ise hangi gezegenin nereden, ne şekilde geçeceğini bildiğimiz için eş zamanlılık ilkesinden önce davranıp ne olduğunu söylüyoruz. Aslında dünyada gerçekleşme ihtimali olan, eş zamanlılıkla çalışan konuları anlatıyoruz. Özetle tamamen zamanlama avantajımız var başka bir şey değil.” açıklamasıyla Meriç Aral ve Efe Tunçer’i astroloji konusunda detaylı olarak bilgilendirdi.

 

“Ben yalnızca doğruları konuşurum’’

 

Dinçer Güner, Meriç Aral’ın “İşini çok severek yapıyorsun. Astrolojiyi meslek olarak yapmaya nasıl başladın?” sorusuna “Kendimle ilgili bir başarısızlık hikayesinden yola çıkarak anlatabilirim bunu. Ben astrolojiden önce ‘İyi günler ben Dinçer Güner, size nasıl yardımcı olabilirim?’ diyen bir müşteri hizmetleri sorumlusuydum aslında. Fakat çocukluğumdan beri astrolojiye ilgim vardı. Çocukken insanlara sürekli burcunu sorardım ve nihayetinde üniversite yıllarında artık herkesin haritasını elle çizebilir bir hale gelmiştim. Ben beyaz yakalı olamadım hiç. Çünkü o kapitalist sistemin içindeki performanslar, ayak oyunları bana göre değildi. Ben yaşamda ilişkileri yönetebilen biri değilim yani birinin kırılıp kırılmadığı çok önemli değildir çünkü ben iyi niyetli bir şekilde doğruları konuşurum yalnızca. Çok iyi çalışırım ama mesela patronlarımla anlaşamam dolayısıyla sistemde başarılı olabilmem pek mümkün değildi. Demem o ki kocaman bir sıfırla başladım kariyerime ve o noktalardan çalışarak bu noktaya geldim.” cevabını verdi.

 

Caption Contest bölümünde bir ilk yaşandı!

 

Bu haftaki bölümde bir ilk yaşandı ve Teras Noir programının sevilen Caption Contest bölümünde Dinçer Güner’in Instagram hesabındaki fotoğraflar yerine Dinçer Güner’den Meriç Aral ve Efe Tunçer’in Instagram hesaplarında paylaştığı fotoğrafları yorumlaması istendi. Dinçer Güner, Caption Contest bölümünde Meriç Aral ve Efe Tunçer’in fotoğraflarını yorumlarken paylaşılan fotoğrafları Meriç Aral ve Efe Tunçer’in kişisel auralarına ve yaşam tarzlarına göre değerlendirirken yaptığı yorumlarla da kahkaha krizine soktu. 


Kaynak: (BHA) - Beyaz Haber Ajansı

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Keşfet