Ata Grup’tan Yatırım Atağı 

İzmir’de faaliyetlerini sürdüren Ata Grup Yönetim Kurulu Başkanı Prof.Dr. Safiye Yılmaz, bir Kulak Burun Boğaz Tıp Merkezini, Özel Atagöz Göz Hastalıkları Dal Merkezi bünyesine dahil ettiklerini, Ata Sağlık Hastanesinde ek...

Yayınlanma:
Ata Grup’tan Yatırım Atağı 

İzmir’de faaliyetlerini sürdüren Ata Grup Yönetim Kurulu Başkanı Prof.Dr. Safiye Yılmaz, bir Kulak Burun Boğaz Tıp Merkezini, Özel Atagöz Göz Hastalıkları Dal Merkezi bünyesine dahil ettiklerini, Ata Sağlık Hastanesinde ek bina yapma kararı aldıklarını bildirdi. Dr. Yılmaz, hastaneyi ziyaret eden Bornova Belediye Başkanı Mustafa İduğ’a da yeni yatırımları hakkında bilgi verdi.

Ata Grup Yönetim Kurulu Başkanı Prof.Dr. Safiye Yılmaz, fiziki ve teknolojik yatırımları hakkında bilgi verdi. Bornova Belediye Başkanı Mustafa İduğ’un Özel Ata Sağlık Hastanesi ziyareti sırasında açıklama yapan Dr Yılmaz, “Ata Sağlık Hastanemizi yan alanına doğru büyütmeyi planlıyoruz. Kurumumuz 8. yılını doldurdu. Artık halkımızın kabulünü görmüş, kendini ispatlamış bir hastanemiz var. Ancak fiziki alanlarımız yetmemeye başladı. Bu yüzden büyüme kararı aldık. Bu konuyu belediye başkanımız ile de istişare ettik, kendisinden çok değerli bilgiler aldık. Sayın başkanımız Bornova’da çok büyük bir eksiğini tamamladığımızı ve yatırımlarımızın çok doğru yönde ilerlediğini ifade etti” diye konuştu.

Başkan İduğ : “Kutluyorum”

Hastanelerine ortopedi ameliyatlarında kullanılacak Robotik Ortopedi Cihazı aldıklarını anlatan Dr. Yılmaz, “Cihaz ameliyatı yapan cerrah ve hasta açısından önemli kolaylıklar sağlıyor. Cihaz sayesinde cerrahın hata payı yüzde ikiye kadar düşüyor. Türkiye’de 3., Ege Bölgesinde tek olan cerrahi teknolojiyi hastanemize getirdik.  Fiziki alanların dışında teknolojik yatırımlarımız da artarak devam edecek” diye konuştu. Başkan İduğ ise, teknolojik yatırımların çok önemli olduğuna değinerek, “Ata Sağlık Hastanesi yönetimini, Ortopedi doktorumuzu kutluyorum” diye konuştu. (BSHA – Bilim ve Sağlık Haber Ajansı)

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Keşfet