BAŞKAN YÜCEL BATI MUHTARLARIYLA BULUŞTU
Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, Konaklı Mahallesi’nde batı mahalle muhtarlarıyla kahvaltıda bir araya geldi. Başkan Yücel, “Yeni dönem yeni hizmetleri getirecek” dedi.
Yayınlanma:
![BAŞKAN YÜCEL BATI MUHTARLARIYLA BULUŞTU](https://cdn.alanyahaber.com/news/0.jpg)
Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, Konaklı Mahallesi’nde batı mahalle muhtarlarıyla kahvaltıda bir araya geldi. Başkan Yücel, “Yeni dönem yeni hizmetleri getirecek” dedi.
Keşfet
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.