Canik İyilikle Yarışıyor

Başkan İbrahim Sandıkçı, yeni projeler hakkında görüşme yapmak üzere Canik Kent Konseyi ile bir araya geldi Canik Belediye Başkanı İbrahim Sandıkçı, ilçede pek çok sosyal sorumluluk projesinin yürütülmesine katkıda bulunan Canik Kent Konseyi ile bir araya geldi.

Yayınlanma:
Canik İyilikle Yarışıyor

Başkan İbrahim Sandıkçı, yeni projeler hakkında görüşme yapmak üzere Canik Kent Konseyi ile bir araya geldi

Canik Belediye Başkanı İbrahim Sandıkçı, ilçede pek çok sosyal sorumluluk projesinin yürütülmesine katkıda bulunan Canik Kent Konseyi ile bir araya geldi. Canik Kent Konseyi Başkanı Prof. Dr. Kenan Çağan ve Yönetim Kurulu üyeleriyle buluşan Başkan İbrahim Sandıkçı, ilçe ölçeğinde yürütülecek yeni faaliyetler hakkında görüş alışverişinde bulundu. Toplantıda Canik Belediyesi ve Canik Kent konseyi tarafından yürütülen “Malzemesi Bizden Örmesi Sizden” projesine malzeme desteği sağlayan bağışçı Zeki Torun’a teşekkür plaketi takdim edildi.

“İnsanımız hayır için yarış halinde”

İlçedeki vatandaşların iyilik yapma noktasında yarış halinde olduklarını dile getiren Canik Belediye Başkanı İbrahim Sandıkçı, “Canik Kent Konseyi ile birlikte yürüttüğümüz ‘Malzemesi Sizden Örmesi Bizden’ projesi vesilesiyle ilçedeki hayırseverlerle beraber köy okullarında okuyan pek çok yavrumuza atkı ve bere örüp hediye ettik. Bir yavrumuza bile mutluluk yaşatabildiysek ne mutlu bizlere. İnsanımız hayır işleme noktasında adeta yarış halinde. Bu çok güzel bir haslet. Biz de halkımızı bu tür faaliyetlere destek verme noktasında her fırsatta teşvik etmekteyiz. Bu konuda bize destek olan değerli bağışçımız Zeki Torun beye; atkı ve bere örerek el emeği, göz nuru sarf eden değerli öğrencilerimize, öğretmenlerimize, velilere ve hanım kardeşlerimize can-ı gönülden teşekkür ederim. Yeni projeler geliştirmek üzere göstermiş oldukları gayretlerinden ötürü Canik Kent Konseyi Başkanımız Sayın Kenan Çağan Hocamızı ve Yönetim Kurulu üyelerimizi tebrik ederim” diye konuştu.

“Gelecek için umutluyuz”

Canik Belediyesi hizmet binasında gerçekleştirilen toplantıda eğitimden kültüre, dezavantajlı gruplardan kadınlara yönelik projelere kadar pek çok faaliyet konusu ele alındı. Toplantının çok verimli geçtiğini ifade eden Canik Belediye Başkanı İbrahim Sandıkçı, “Canik Kent Konseyi, çok önemli çalışmalara imza atıyor. Birlikte pek çok önemli projede güzel çalışmalar yürütüyoruz. Yeni projeleri hayata geçirebilmek adına gerçekleştirdiğimiz bu toplantıda ilçemizin geleceği ile ilgili umutlarımız bir o kadar daha ziyadeleşti. Ben inanıyorum ki ilçemiz hem fiziki yatırımlarla hem sosyal ve kültürel yatırımlarla örnek bir ilçe konumuna gelecek. Bu anlamda Belediyemiz, Kent Konseyimiz ve diğer paydaşlarımızla birlikte gerçekleştireceğimiz yeni projelerin ilçemize hayırlı olmasını temenni ederim” dedi.


Kaynak: (BHA) - Beyaz Haber Ajansı

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Keşfet