‘Değer Yaratan Liderler’ Yazarları İmza Gününde Buluştu

Türkiye’den ve dünyadan değer yaratan liderlerin görüşleriyle bir gelecek vizyonu oluşturulmasını amaçlayan Ümran Beba ve Arzu Çekirge Paksoy, birlikte hazırladıkları ‘Değer Yaratan Liderler’ kitabı için imza günü düzenlendi.

Yayınlanma:
‘Değer Yaratan Liderler’ Yazarları   İmza Gününde Buluştu

Türkiye’den ve dünyadan değer yaratan liderlerin görüşleriyle bir gelecek vizyonu oluşturulmasını amaçlayan Ümran Beba ve Arzu Çekirge Paksoy, birlikte hazırladıkları ‘Değer Yaratan Liderler’ kitabı için imza günü düzenlendi. Kitabın yazarları okuyucularla bir araya gelerek kitabın yazım sürecindeki deneyimlerini paylaştı. 

 

Hürriyet Kitap tarafından yayımlanan ‘Değer Yaratan Liderler’ kitabın yazarları Ümran Beba ve Arzu Çekirge Paksoy önceki gün Kanyon D&R’da düzenlenen imza gününe katıldı. Okuyucularıyla buluşan yazarlar hem kitaplarını imzaladı hem de mini bir söyleşi yaptı. Liderliğin fayda gözetmesi ve topluma ışık tutması kavramlarından yola çıkan Değer Yaratan Liderler, bu akım içinde değer yaratmış şirketlerin ve liderlerin çalışmalarını bir araya getirerek, yöneticiler için yeni bir yol haritası oluşturuyor.

 

Bireysel değerlerin ve sosyal amaçların öne çıktığı, gönüllülük bilincinin yükseldiği; halkın, kurumları ve toplumsal faydayı sorguladığı ve “Yurttaş yüzyılı” olarak nitelendirilen bu döneme ait görüşler bildiren kitapta önemli isimlerin söyleşileri de bulunuyor. Kitapta röportajlarıyla; Sabancı Holding Yönetim Kurulu Başkanı Güler Sabancı, Eczacıbaşı Holding Yönetim Kurulu Başkanı Bülent Eczacıbaşı, Anadolu Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Tuncay Özilhan, Opet Petrolcülük Yönetim Kurulu Kurucu Üyesi Nurten Öztürk, Intel Yönetim Kurulu Başkanı, Medtronic Eski Ceo’su ve Yönetim Kurulu Başkanı Omar Ishrak, Boyner Grup Yönetim Kurulu Üyesi Ümit Boyner, Strauss Group Yönetim Kurulu Başkanı Ofra Strauss, Esas Holding Yönetim Kurulu Başkan Vekili Emine Sabancı Kamışlı, Fiba Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Murat Özyeğin, Pladis Global Ceo’su Salman Amin, Procter&Gamble Türkiye, Kafkasya ve Orta Asya Yönetim Kurulu Başkanı Tankut Turnaoğlu, Unilever Global İnsan Kaynakları Başkanı Leena Nair, Arçelik A.Ş. Ceo’su Hakan Bulgurlu, Columbıa Üniversitesi Sps Kıdemli Dekan Yardımcısı Steven Cohen, Internatıonal Youth Foundatıon (Uluslararası Gençlik Vakfı) Başkan ve Ceo’su Susan Reıchle, Sen de Gel Derneği Başkanı İbrahim Betil, Unicef Türkiye Milli Komitesi Genel Müdürü İnci Haseki, Hindistan’ı dönüştüren kurumsal sosyal sorumluluk yasası ve değerleri ile fark yaratan Tata Grubu yer alıyor. 


Kaynak: (BHA) - Beyaz Haber Ajansı

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Keşfet