e-Fatura ve Ön Muhasebe Programı Logo İşbaşı, müşteri sayısını 4’e katladı

2021 yılında ücretli müşteri sayısını dört katına çıkararak yaklaşık 40.

Yayınlanma:
e-Fatura ve Ön Muhasebe Programı Logo İşbaşı, müşteri sayısını 4’e katladı

2021 yılında ücretli müşteri sayısını dört katına çıkararak yaklaşık 40.000 şirkete hizmet veren “Logo İşbaşı”nın sunduğu ücretsiz e-dönüşüm danışmanlığı ile binlerce işletme 15 dakikada e-faturaya geçti.

 

Logo Yazılım’ın mikro işletmeler için geliştirdiği “Logo İşbaşı”, ister webden ister cepten ön muhasebe yönetimine olanak veriyor. İşletmeler, alış-satış fatura takibi, e-fatura/e-arşiv fatura/e-SMM işlemleri, borç-alacak takibi, stok takibi, kasa-banka takibi gibi tüm ön muhasebe yönetimini Logo İşbaşı ile kolaylıkla gerçekleştiriyorlar. Logo İşbaşı firmalara sağladığı ücretsiz e-dönüşüm danışmanlığına ek olarak yıllık 1200 e-fatura kontör hediye ediyor. Böylece işletmelerin e-fatura gönderimleri için ek bir maliyete girmelerine gerek kalmıyor.

 

14 gün boyunca ücretsiz denenebilen Logo İşbaşı, sunduğu ön muhasebe ve e-dönüşüm çözümlerine (e-fatura/e-arşiv/e-SMM) ek olarak firmaların hayatını kolaylaştırmak için entegrasyonlar da geliştiriyor. Bankacılık Entegrasyonu, Akıllı Fiş Okuma Entegrasyonu, Mali Müşavir Paneli entegrasyonuna ve Nisan 2021’de devreye aldığı e-Ticaret Entegrasyonu ile de işletmelerin e-ticaret yönetim süreçlerinin iyileştirilmesi hedefleniyor.

 

Devreye alınan e-ticaret entegrasyonuyla, pazaryerlerinde ve internet sitesinden yapılan satışlar Logo İşbaşı’na otomatik aktarılıyor, otomatik e-fatura/e-arşiv fatura gönderimi sağlanan satışların kargolama operasyonu da yine entegrasyon ile gerçekleştiriliyor.

 

Logo İşbaşı Pazarlama Müdürü Gökhan Müfit Çakar, Logo İşbaşı’nın 2021 yılında gerçekleştirdiği büyümeyi değerlendirerek şunları söyledi; ‘’Hemen hemen her sektörden girişimcilerin tercih ettiği Logo İşbaşı’nı deneyen firma sayısı 200.000’e, ücretli kullanan firma sayısı da 40.000’e yaklaşmış durumda. Kullanan 10 kişiden 9’u Logo İşbaşı’nı tavsiye ediyor. Önümüzdeki süreçte, müşterilerimizin hayatlarını kolaylaştırmak için sunduğumuz kusursuz müşteri deneyimini kendi ürün ve hizmetlerimize ekleyeceğimiz farklı entegrasyon ve iş birlikleriyle daha da yukarı çıkarmayı hedefliyoruz.”


Kaynak: (BHA) - Beyaz Haber Ajansı

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Keşfet