EN GÜZEL BALKON-BAHÇE YARIŞMASI BAŞVURULARI BAŞLADI

Alanya Belediyesi tarafından her yıl düzenlenen En Güzel Balkon En Güzel Bahçe ve En Güzel Okul Bahçesi Yarışması için geri sayım başladı. 16 Mart Pazartesi gününden itibaren başlayan başvurular, 22 Nisan’a kadar devam edecek.Alanya...

Yayınlanma:
EN GÜZEL BALKON-BAHÇE YARIŞMASI BAŞVURULARI BAŞLADI

Alanya Belediyesi tarafından her yıl düzenlenen En Güzel Balkon En Güzel Bahçe ve En Güzel Okul Bahçesi Yarışması için geri sayım başladı. 16 Mart Pazartesi gününden itibaren başlayan başvurular, 22 Nisan’a kadar devam edecek.


Alanya Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü’nce her yıl düzenli olarak organize edilen En Güzel Balkon En Güzel Bahçe ve En Güzel Okul Bahçesi Yarışması için geri sayım başladı. 16 Mart tarihinde başlayan başvurular 22 Nisan’a kadar devam edecek. Başvuru sırasında tüm katılımcılar, yarışmaya katılmak istedikleri mekânlarının fotoğraflarını elektronik ortamda teslim edecek. Ön eleme fotoğraflardan yapılacak ve sona kalanlar, jüri üyeleri tarafından değerlendirilecek.

JÜRİ DEĞERLENDİRMESİ 7-8 MAYIS’TA

Akdeniz Üniversitesi Mimarlık Fakültesi Peyzaj Mimarlığı Bölümü Öğretim Görevlisi Prof. Dr. Reyhan Erdoğan, Alanya Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürü Nazmi Uyar, Peyzaj Mimarları Odası Alanya Temsilcisi Hasan Uysal, Peyzaj Mimarı Hande Doru, Peyzaj Mimarı ve Kentsel Tasarımcı Seda Şanlıdere, Çevre Gönüllüsü İsmail Haboğlu, Fotoğraf Sanatçısı ve AFSAK Dernek Başkanı İlhami Yetkin’den oluşan jüri üyeleri, 7-8 Mayıs 2020 tarihleri arasında katılımcıları değerlendirecek.

MÜDÜR UYAR: “TÜM VATANDAŞLARIMIZ KATILABİLİR”

Alanya Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürü Nazmi Uyar yaptığı açıklamada, “Bilindiği gibi tüm dünyada etkisini gösteren Yeni Koronavirüs ülkemizde de görülmeye başlamıştır. Bu nedenle virüsün yayılma hızını azaltmak, virüse yakalanma riskini ortadan kaldırmak için Resmi kurumlarımız çeşitli önlemler almaktadır. Bu süreçte en önemli tedbirler; kalabalık ortamlarda mümkün oldukça bulunmamak ve evden çıkmamak olarak öne çıkıyor. Bu süreci evinde geçirecek vatandaşlarımızın hem evde sıkılmalarının önüne geçmek hem de hobi edinmelerini sağlamak amacıyla geleneksel olarak düzenlediğimiz En Güzel Balkon Bahçe Yarışması’na katılmalarını istiyoruz. Bu dönemde evde geçirecekleri süreyi kendi balkon ve bahçelerini hazırlamakla geçirmelerinin çok güzel bir aktivite olacağına inanıyoruz” dedi. Yarışmaya katılmak isteyen vatandaşların, yarışma tarihine kadar Alanya Belediyesi resmi internet sitesindeki başvuru formları doldurulduktan sonra  ( [email protected] ) veya WhatsApp (+90 537 990 25 27) üzerinden bilgi alıp, başvuru işlemleri yapılabilecek.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Keşfet