Kadınlar Proje Yazıyor

Kadın ve Demokrasi Derneği (KADEM) Manisa İl Temsilciliği Ar-Ge Komisyonu tarafından hazırlanan “Kadınlarımız Proje Yazıyor” isimli proje Zafer Kalkınma Ajansı tarafından kabul edildi. Dernek binasında 30 kadın Manisa Valiliği...

Yayınlanma:
Kadınlar Proje Yazıyor

Kadın ve Demokrasi Derneği (KADEM) Manisa İl Temsilciliği Ar-Ge Komisyonu tarafından hazırlanan “Kadınlarımız Proje Yazıyor” isimli proje Zafer Kalkınma Ajansı tarafından kabul edildi. Dernek binasında 30 kadın Manisa Valiliği Avrupa Birliği ve Dış İlişkiler Bürosu Proje Uzmanı Derya Deniz Güven tarafından proje yazma eğitimi almaya başladı. Günde 8 saat olmak üzere 4 günde 32 saat eğitim verilecek. Proje açılışına Manisa Çalışma ve İş Kurumu Müdürü Eşref Aslan, KADEM Manisa İl Temsilcisi Uzm. Dr. Ümit Atman katıldı.
KADEM Manisa İl Temsilcisi Uzm. Dr. Ümit Atman, “KADEM Ar-Ge Komisyon Başkanımız Ömür Türkmenoğlu eve ekibinin gayretleriyle hazırladığımız ‘Kadınlarımız Proje Yazıyor’ isimli projemiz Zafer Kalkınma Ajansı’nca kabul edildi. Kadınlarımız için altın bilezik olacağına inandığımız proje yazmak çok zevkli bir şeydir. Hele ki üretmeye başlayınca tadından yenmez. Evet kadınlarımız proje yazıyor. Kadınlarımız yazdıkları projelerle artık toplumda bende varım bende üretiyorum diyor. Proje yazmayı bilmek çok önemli, sizi bir adım öne geçirir. Proje yazmak altın bileziklerden biri. Projeyle ilgili çıktıları çok önemsiyoruz. En az 5 projeyle bu projeyi tamamlayacağız. Özellikle bunların kadına ve aileye dokunan projeler olmasını istiyoruz. Çünkü güçlü aileler, güçlü toplumlar güçlü Türkiye demek. Bu konuda en büyük destekçimiz Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve eşi Emine Erdoğan’dır. Kendilerine teşekkür ediyoruz” dedi.
Manisa Çalışma ve İş Kurumu Müdürü Eşref Aslan, İşkur olarak kadınların iş hayatında yer almasını çok önemsediklerini kaydederek, KADEM’in yanında yer alacaklarını vurguladı.(BSHA)

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Keşfet