Kelebek Mobilya sosyal medyada da uçmaya devam ediyor

 Kelebek Mobilya Social Brands’in yaptığı “Sosyal Medyayı En İyi Kullanan Markalar” araştırmasıyla ocak ayında da sosyal medyayı en iyi kullanan markalar arasında yerini aldı.

Yayınlanma:
Kelebek Mobilya sosyal medyada da uçmaya devam ediyor

 Kelebek Mobilya Social Brands’in yaptığı “Sosyal Medyayı En İyi Kullanan Markalar” araştırmasıyla ocak ayında da sosyal medyayı en iyi kullanan markalar arasında yerini aldı. 

 

 

Türkiye’nin lider mobilya üreticisi Kelebek Mobilya, Social Brands’in yaptığı araştırma ile ocak ayında da sosyal medyayı en iyi kullanan markalar sıralamasında ilk beşte yer almayı başardı. 2021 yılında Social Media Awards Altın kategorisinde ödüle layık görülen Kelebek başarılarıyla sosyal medyada da sektörün en güçlü markaları arasında ve sosyal medya takipçileri ile kurduğu istikrarlı iletişimleri hakiki bir duygusal bağa çevirebiliyor.

Yarattığı hayata değer katan tasarımları, modern hayatın isteklerine cevap veren trend ve fonksiyonel ürünlerinin yanı sıra sosyal medyada yürüttüğü iletişim çalışmaları ile adından sıklıkla bahsettiriyor. 

Yaşam tarzı ve ihtiyaçları duygusal bağ kurarak ve ilham vererek aktaran Kelebek Mobilya sosyal medya hesapları, çağın gerekliliklerine ve sürekli değişen tüketici ihtiyacına yönelik hızlı çözümleri ile süreklilik gösteren bir yükselişte.

Sosyal medya çalışmaları ve stratejileriyle başarılı çalışmalara imza atan Kelebek Mobilya, elde ettiği yaklaşık 334K organik takipçi sayısıyla da şeffaflığını gözler önüne seriyor. 

 

Hayata Dokunan İletişim Çalışmaları

 

Kelebek kadının yanında, hayatının bir parçası olan ve kadını önceliklendiren bir marka… Kadın’ın hayatına dokunan, anlayan ve ihtiyaçlarına göre standartların ötesinde çözümler sunması ile diğer markalardan ayrışıyor. Kelebek Mobilya iletişimleri kadını destekleyen ve hayata dokunan çalışmalarıyla hem bu değeri hissettiriyor hem de iyi tasarımı ulaşılabilir bir şekilde sunuyor.

Kelebek Mobilya, stratejilerilerini de takipçilerinin ihtiyaçlarına göre belirliyor. Takipçilerinin öneri ve taleplerini sosyal medya hesaplarından dinliyor ve yanıtlıyor. Müşteri memnuniyetine verdiği değer de sosyal medya kullanımının bir parçası. Kelebek Mobilya Marka Direktörü Serkan Kaplan “Sosyal medya takipçilerimizle yakın temasta olmayı tercih ediyoruz çünkü Kelebek Mobilya olarak müşterilerimiz ile duygusal bir bağımız var. Günümüzün vazgeçilmez parçası olan sosyal medya ise bu bağı daha da kuvvetlendirmek için vazgeçilmez bir alan.” dedi. 

 

 

Sosyal Medyada da İlklerin Markası

Türkiye’de sosyal medya üzerinden satış yapan ilk markalardan biri olan Kelebek Mobilya, aynı zamanda sosyal medya hesabı üzerinden mimarlar ile etkinlikler, bol sürprizli çekilişler ve çocuklar için yarışmalar düzenliyor. Sosyal sorumlulukta ise duyarlı ve ülkemizi derinden yaralayan felaketlerde yardıma ilk koşan markalar arasında. 

 

 

Fayda Sağlayan Etkileşim Odaklı İçerikler

Sosyal medyanın öneminin gün geçtikçe arttığını belirten Kelebek Mobilya Marka Direktörü Serkan Kaplan “Canlı yayın ve çekilişlerimizle dijitalleşen dünyayı takipçilerimize daha eğlenceli ve keyifli hale getirmekten mutluluk duyuyoruz. Kurumsal kimliğimizi şeffaf bir şekilde sosyal medyadan paylaşarak, Kelebek’in gerçek dünyasını gözler önüne seriyoruz.  Bizi rakiplerimizden ayıran en büyük fark ise Kelebek’in sosyal medya da samimiyeti ile özel bir bağ kurarak, bu özel değeri korumak. Sosyal medyadaki başarılarımızı bu yaklaşımımıza borçluyuz” dedi. 


Kaynak: (BHA) - Beyaz Haber Ajansı

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Keşfet