Kemal Pektaş belediye başkan yardımcısı oldu

Lüleburgaz Belediyesi Meclis Üyesi Kemal Pektaş, Lüleburgaz Belediye Başkan Yardımcılığı görevine getirildi.

Yayınlanma:
Kemal Pektaş belediye başkan yardımcısı oldu

Lüleburgaz Belediyesi Meclis Üyesi Kemal Pektaş, Lüleburgaz Belediye Başkan Yardımcılığı görevine getirildi. Pektaş 28 Şubat Pazartesi tarihi itibarıyla yeni görevine başladı. Pektaş’ın yeni göreviyle birlikte Lüleburgaz Belediyesi’nin başkan yardımcısı sayısı 3’e yükseldi.

Lüleburgaz Belediyesi Meclis Üyesi Kemal Pektaş Lüleburgaz Belediyesi’nin yeni başkan yardımcılarından getirildi. Aynı zamanda hukukçu olan Kemal Pektaş 28 Şubat Pazartesi tarihinde yeni görevine başladı.

O müdürlüklerden sorumlu olacak

Lüleburgaz Belediyesi Başkan Yardımcısı Kemal Pektaş’a dört müdürlük bağlandı. Bu kapsamda Kültür İşleri Müdürlüğü, İtfaiye Müdürlüğü, Park ve Bahçeler Müdürlüğü ve Zabıta Müdürlüğü Pektaş’a bağlanmış oldu.

Kemal Pektaş kimdir?

Aslen Lüleburgazlı olan Kemal Pektaş 8 Haziran 1984 tarihinde Çorlu’da dünyaya geldi. İlköğrenimini Atatürk İlkokulu’nda, ortaöğrenimini ise Lüleburgaz Anadolu Lisesi’nde tamamladı. Yükseköğrenimini ise Marmara Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nde gerçekleştirdi. Marmara Üniversitesi’nden 2008 yılında mezun olduktan sonra vatani görevini Konya Bölge Jandarma Komutanlığı’nda yaptı. Kemal Pektaş 2014 yılından bu yana Lüleburgaz Belediyesi’nde meclis üyeliği yapmaktadır. Bununla birlikte meclis üyelikleri boyunca çeşitli görevlerde yer aldı. Kemal Pektaş evli ve 1 çocuk babasıdır. Orta derecede İngilizce bilmektedir.


Kaynak: (BHA) - Beyaz Haber Ajansı

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Keşfet