Leyla Feray’ın Gerçek Hayat Hikayesinden Esinlenilen Bepanthol SensiDaily’nin Yeni Reklam Filmi Yayında

Bepanthol SensiDaily, “Hayat Senin, Kontrol Senin” kampanyası kapsamında Türkiye’de farkındalığı düşük olan atopik cilt tipine dikkat çekmek için, Kanal D’de yayınlanan “Camdaki Kız” dizisinde, farklı bir iletişim kampanyasına imza attı.

Yayınlanma:
Leyla Feray’ın Gerçek Hayat Hikayesinden Esinlenilen Bepanthol SensiDaily’nin Yeni Reklam Filmi Yayında

Bepanthol SensiDaily, “Hayat Senin, Kontrol Senin” kampanyası kapsamında Türkiye’de farkındalığı düşük olan atopik cilt tipine dikkat çekmek için, Kanal D’de yayınlanan “Camdaki Kız” dizisinde, farklı bir iletişim kampanyasına imza attı. Gerçekleştirilen entegrasyon kapsamında kendisi de çocukluğundan beri atopik cilt sorunları yaşayan ünlü oyuncu “Leyla Feray”la iş birliği yapılarak atopik cilt sorunları ekranlara taşındı. 

 

Leyla Feray’ın gerçek hikayesinden esinlenerek hazırlanan ve kendi çocukluğuyla konuştuğu yeni Bepanthol SensiDaily reklam filmi ise atopik cilt tipinin duygusal etkilerini  konu ederek tüketiciye ilham veriyor.

 

Bepanthol SensiDaily sponsorluğunda yapılan “Türkiye Cilt Farkındalığı” araştırmasına göre Türkiye’de insanların vücudunda en çok yaşadığı cilt sorunları “kuruluk” ve “kaşıntı” olmasına rağmen, her 4 kişiden 3’ü bu sorunların sebep olduğu “atopik cilt” tipini daha önce hiç duymadığını* belirtiyor. 

 

Dermatologların önerdiği** Bepanthol SensiDaily, farkındalığı düşük olan “atopik cilt” tipine dikkat çekmek için, çocukluğundan beri atopik cilt sorunları yaşayan ünlü oyuncu Leyla Feray ile bir araya geldi ve Kanal D’de yayınlanan, Türkiye’nin en çok izlenen OGM Pictures yapımı “Camdaki Kız” dizisinde uzun soluklu bir entegrasyon kampanyası gerçekleştirdi. Leyla Feray bu kampanya ile dizide atopik cilt sorunları yaşayan Pera karakteriyle atopik ciltlilerin hikayelerini ekranlara taşıdı. 

 

Pera, yoğun ve tekrarlayan cilt kuruluğu ve buna bağlı kaşıntılar dolayısıyla sosyal hayatta kendini rahatsız hisseden ve cildindeki sorunları saklama ihtiyacı duyan bir karakterken, Bepanthol Sensidaily ile tanıştıktan sonra cildinde yaşadığı sorunların hayatının önüne geçmesine izin vermeyen özgüvenli bir karaktere dönüşüyor. 

 

Entegrasyon çalışmasını Leyla Feray’ın yer aldığı bir reklam filmiyle de destekleyen Bepanthol SensiDaily, izleyicileri ünlü oyuncunun 5 yaşındaki haliyle tanıştırıyor. Reklam filminde atopik cildinin sebep olduğu sorunlar yüzünden hayattan geri kalan küçük bir kızın hikayesini ve Leyla Feray’ın çocukluğuna ithafen yaptığı umut ve güç dolu konuşmasını izliyoruz. “Hayat Senin, Kontrol Senin” iletişimini sürdüren marka, çok kuru ve atopik cildi olan kişileri, hayatlarının kontrolünü ellerine almaları konusunda cesaretlendirmeye yeni projelerle de devam ediyor. 

 

Bepanthol SensiDaily ile tekrarlayan kuruluğu ve kaşıntıyı başlamadan önle!

Atopik cilt; tekrarlayan yoğun kuruluk ve buna bağlı kaşıntıyla kendini gösterebilen, pul pul dökülmeler yaşayabilen çok kuru ve hassas bir cilt tipidir, görülme sıklığı giderek artmaktadır. Atopik ciltli kişiler; güneş, rüzgâr, soğuk hava gibi çevresel faktörler ve stres nedeniyle ciltlerinde problem yaşayabilirler; dolayısıyla günlük uygulanabilen özel bir cilt bakımına ihtiyaçları vardır. Dermatologların önerdiği* Bepanthol SensiDaily Vücut Kremi, prebiyotikli içeriği ile cildin doğal koruyucu bariyerini destekleyerek tekrarlayan yoğun kuruluk ve buna bağlı kaşıntının önüne geçer, başlamadan önler. Paraben, parfüm, renklendirici ve SLS içermeyen Bepanthol SensiDaily bebeklikten itibaren günlük kullanıma uygun bir vücut bakım kremidir. 


Kaynak: (BHA) - Beyaz Haber Ajansı

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Keşfet