Malkara Belediyesi Mart Ayı Meclis Toplantısı Gerçekleştirildi

Malkara Belediye Meclisi 5393 Sayılı Yasanın 20.

Yayınlanma:
Malkara Belediyesi Mart Ayı Meclis Toplantısı Gerçekleştirildi

Malkara Belediye Meclisi 5393 Sayılı Yasanın 20. Maddesine göre 1 Mart 2022 Salı günü saat 16.00’da Mart Ayı Meclis Toplantısının gündem maddelerini görüşmek üzere Belediye Düğün Salonunda Malkara Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul’un Başkanlığında toplandı.

Mart Ayı Meclis Toplantısı; Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve tüm şehitlerimiz adına saygı duruşunda bulunulmasının ardından açılış konuşması, yoklama ve meclis gündem maddelerinin okunması ile başladı.

Gündemin 1. maddesinde yer alan 5 Yıllık İmar Programı-Kamulaştırma hakkındaki İmar Komisyon Raporu görüşülerek oy birliği ile kabul edildi.

Gündemin 2. maddesinde yer alan Kayıp ve Buluntu Eşya Uygulama Yönetmeliği hakkındaki İçişleri Komisyon Raporu görüşülerek oy birliği ile kabul edildi.

Gündemin 3. maddesinde yer alan İmar ve Şehircilik Müdürlüğünün Izgar Mahallesi 106 Ada, 47 Parsel hakkındaki yazısı görüşülerek İmar Komisyonuna oy birliği ile havale edildi.

Gündemin 4. maddesinde yer alan İmar ve Şehircilik Müdürlüğünün Allışık Mahallesi 573 Parsel hakkındaki yazısı görüşülerek İmar Komisyonuna oy birliği ile havale edildi.

Gündem Dışı 1. maddesinde yer alan İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürlüğünün Tam Zamanlı Sözleşmeli Personel Çalıştırılması hakkındaki yazısı görüşülerek Plan ve Bütçe Komisyonuna oy birliği ile havale edildi.

Yapılan ara komisyonun ardından Plan ve Bütçe Komisyon raporu görüşülerek oy birliği ile kabul edildi.


Kaynak: (BHA) - Beyaz Haber Ajansı

Yorum Yapmak İçin Tıklayınız0
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.