Orhan Gencer 2021 de müzik patlıyacak

 

Elektronik müzik tarzında yaptığı “Disco Remix” isimli albümle büyük beğeni toplayan Müzisyen Orhan Gencer, yeni projelere imza atacağının sinyallerini verdi. Orhan Gencer, Türkçe sözlü müziğe de adım atacağının sinyallerini verdi.

Müzisyen Orhan Gencer “Sevdiğim türde müzik yapıyorum ve aynı zamanda sosyal medyaya zaman ayırmayı seviyorum. İnsanların ilgi odağında olmak beni mutlu ediyor” ifadelerini kullanan Orhan Gencer, “‘Daha Bitmedi’ isimli bir tekli üzerinde çalışıyorum. Evlerimize kapandığımız şu günlerde, tüm yurttaşlarımıza ayrı bir moral olacağını düşünüyorum. Ayrıca bu şarkıda bir de sürprizimiz var dinleyenlerimize, sözlü müzik yapacağız” dedi.

Yeni tip korona virüs (Covid-19) pandemisinin halen ciddiyetini koruduğunu hatırlatan Orhan Gencer, tüm yurttaşları bilinçli olmaya davet ederek, “Covid-19 pandemisi halen bitmiş değil. Lütfen sosyal mesafe kurallarına dikkat edelim ve maske takmaya özen gösterelim, mümkün olduğunca evde kalmaya çalışalım” diye konuştu.

Orhan Gencer Kimdir !?!
Sosyal medya fenomeni, oyuncu. müzisyen 28 Ekim 1999’da Trabzon Ortahisar’da dünyaya geldi. Baba ismi Halim Bostan. Burcu Akrep. Boyu 1.70 cm, kilosu ise 65’tür. Ortaokul eğitiminin ardından Trabzon Ticaret Meslek Lisesi’ndeki eğitimini 2. sınıfta iken bırakarak okuldan ayrılmıştır. Yaşantısını Trabzon’da sürdürüyor. Takipçilerinin de bildiği üzere koyu bir Trabzonspor taraftarıdır.
Birbirinden eğlenceli ve komik videoları takipçileri ile buluşturmaya devam eden Orhan Gencer’in günümüzde instagramdaki takipçi sayısı ise 150 bin civarındadır.

Haber Editör
| [email protected] | Website | + Diğer Haberler