realme 9 Pro+ Amiral Gemisi Kamerasıyla Geliyor

realme, ‘Cesaret Et’ marka mottosuna bağlı kalarak, dünya çapındaki gençlere atılım niteliğinde teknolojik alt yapı ve yüksek kaliteli ürün tasarımı getirmeye devam ediyor.

Yayınlanma:
realme 9 Pro+ Amiral Gemisi Kamerasıyla Geliyor

realme, ‘Cesaret Et’ marka mottosuna bağlı kalarak, dünya çapındaki gençlere atılım niteliğinde teknolojik alt yapı ve yüksek kaliteli ürün tasarımı getirmeye devam ediyor. realme, Numara Serisi’nde harika görüntü deneyimini geliştirmeye devam ediyor. Ailenin yeni üyesi realme 9 Pro+, amiral gemisi kamerayı erişilebilir hale getirecek. realme 9 Pro ailesinin tüm detayları yarın yapılacak olan global online lansman ile aktarılacak.

 

realme 8 Pro ile çözünürlük açısından bir ana kameranın nasıl olabileceğini yeniden tasarlayan marka, çıtayı realme 9 Pro+ ile daha da yükseğe çıkaracak. Yeni modelin kamera performansında, özellikle düşük ışık altında ortaya çıkan kareler ile gözle görülür biçimde performans oranının daha da üste çıkarıldığı gözlemleniyor. Marka tarafından ProLight Görüntüleme Teknolojisi olarak adlandırılan girişim, segmentinde iddialı bir konumda olacak.  

  

ProLight Görüntüleme Teknolojisi ile her ortamda net kareler çekebilmek olanaklı hale geliyor. Bununla birlikte, büyük görüntüleme sensörü, dijital gürültü azaltma algoritmaları ve ikili stabilizasyon sistemi de kamera teknolojisinin diğer eşlikçileridir.

  

Sony IMX766 Amiral Gemisi Sensörü

 

Sony IMX766, üst segment amiral gemisi akıllı telefonların sahip olduğu popüler bir sensördür. 1/1,56 inç sensör, onu sınıfının en büyüklerinden birisi yaparken; rakip modellerin kameralarından 45 kadar daha fazla ışık alımını sağlamaktadır. 

 

OIS+EIS, Çift Stabilizasyon Sistemi

 

ProLight Görüntüleme Teknolojisi ile donatılmış olan ana kamera, fotoğraflar için optik görüntü sabitleme ve videolar için ise elektronik görüntü sabitleme özelliğine sahiptir. Optik görüntü sabitleme teknolojisi ile kamera lensi artık istenmeyen hareketleri telafi ederek, daha net görüntüler sağlayacak.

 

Yapay Zeka Gürültü Azaltma Motoru 3.0

 

Bir akıllı telefon kamerasının sahip olduğu fiziksel boyut performansı doğrudan etkilemektedir. Bu doğrultuda, realme 9 Pro+ ProLight Görüntüleme Teknolojisi’nin sahip olduğu Yapay Zeka Gürültü Azaltma Motoru 3.0 ile ortam gürültüsü çok daha hızlı ve daha doğru bir şekilde yayılır.

 

realme 9 Pro+’nın deklanşörüne basıldığında, birkaç fotoğraftan oluşan bir seri ortaya çıkar. Yapay Zeka Gürültü Azaltma Motoru ise farklılıkları bulmak ve mümkün olduğunca çok dijital gürültüyü ortadan kaldırmak için görüntü ortalama alma teknolojisini kullanır. Ancak dijital gürültü farklı şekil ve boyutlarda gelebildiğinden, Yapay Zeka Gürültü Azaltma Motoru bu şekilleri belirlemek ve kaldırmak için derin öğrenmeyi kullanır ve çok daha az dijital parazitle, düşük ışıkta net fotoğraflar sunar.

 

Ana kameraya güç sağlayan profesyonel ışık görüntüleme teknolojisi, ışık koşulları ne olursa olsun her anı net şekilde yakalamayı sağlayacak. realme 9 Pro+, realme Numara Serisi’nin sahip olduğu akıllı telefonlar içerisinde en iyi kameraya sahipken; amiral gemisi cihazlarla rekabet edebilecek seviyededir.

  


Kaynak: (BHA) - Beyaz Haber Ajansı

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Keşfet