Sağlıkçıların İlk Eylemi Yozgat Ve Sivas Ziyaretleriyle Başladı

Türk Tabipleri Birliği’nin (TTB) “Emek Bizim Söz Bizim” eylemleri kapsamında 14 Mart sürecine yönelik başlattığı il gezileri, 24 Şubat 2022’de Yozgat’ta; 25 Şubat 2022 günü ise Sivas’ta gerçekleşti.TTB’nin öncülüğünde...

Yayınlanma:
Sağlıkçıların İlk Eylemi Yozgat Ve Sivas Ziyaretleriyle Başladı
Türk Tabipleri Birliği’nin (TTB) “Emek Bizim Söz Bizim” eylemleri kapsamında 14 Mart sürecine yönelik başlattığı il gezileri, 24 Şubat 2022’de Yozgat’ta; 25 Şubat 2022 günü ise Sivas’ta gerçekleşti.

TTB’nin öncülüğünde başlatılan “Emek Bizim Söz Bizim” Eylem Süreci Kapsamında Gerçekleştirilecek İl Gezileri Yozgat ve Sivas Ziyaretleriyle Başladı. Merkez Konseyi üyeleri Doç. Dr. Deniz Erdoğdu ve Dr. Alican Bahadır il gezilerinin ilk gününde, Yozgat Tabip Odası Başkanı Dr. Saim Günışık ile birlikte Yozgat Şehir Hastanesi Başhekimi, başhekim yardımcılarını ve hastane polikliniklerini ziyarette bulundu.

”Eğitimciye Şiddete Dur De”

Sivas-Erzincan Tabip Odası Yönetim Kurulu ile de “Emek Bizim Söz Bizim” sürecini değerlendiren TTB heyeti 2. gün, Sivas-Erzincan Tabip Odası Yönetim Kurulu üyeleri ile birlikte hastanelerde hekimlerle bir araya geldi.

Sağlıkçıların İlk Eylemi Yozgat Ve Sivas Ziyaretleriyle Başladı

İnstagram Hesabımız

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Keşfet