SAHİLDE YAPILMAK İSTENEN KAÇAK PLATFORMA ANINDA MÜDAHALE

Alanya Belediyesi sahil kısmında yapımına başlanan kaçak yapıyı yıktı. Alanya Belediyesi kaçak yapı ve işgale taviz vermiyor. Denetimi sıkı tutan Alanya Belediyesi Zabıta Müdürlüğü kaçak yapının başlandığı haberini...

Yayınlanma:
SAHİLDE YAPILMAK İSTENEN KAÇAK PLATFORMA ANINDA MÜDAHALE

Alanya Belediyesi sahil kısmında yapımına başlanan kaçak yapıyı yıktı. Alanya Belediyesi kaçak yapı ve işgale taviz vermiyor. Denetimi sıkı tutan Alanya Belediyesi Zabıta Müdürlüğü kaçak yapının başlandığı haberini alır almaz müdahale etti.


SAHİLLERDE KAÇAK YAPI VE İŞGALE İZİN VERMİYOR

Alanya Belediyesi sahilde bulunan kaçak yapı çalışmalarına başlanan platformu bugün iş makinaları ile yıktı. Kaçak yapı ve işgale asla taviz vermeyeceklerini belirten Belediye Başkan Yardımcısı Mehmet Kula, ‘Geçtiğimiz dönemlerde de sahillerde  vatandaşlarımızın rahatı ve huzuru için kaçak yapıları yıktık. Bugünde aynı mücadelemizi sürdürüyoruz’’ dedi.

Alanya Belediyesi sahillerde kaçak yapılarla ilgili mücadelesini sürdürüyor. Bugün Alanya Belediyesi Zabıta Müdürlüğüne bağlı görevliler sahilde yapılmak istenen platforma hemen müdahale etti. Zabıta ekipleri ayrıca işletme sahibini uyararak plajlarda bulunan platformları kaldırdı.

KAÇAK PLATFORM İŞ MAKİNALARI İLE KALDIRILDI

Bugün yapılan kaçak platforma Alanya Belediye Başkan Yardımcısı Mehmet Kula, ‘’Öncelikle halka açık alanlarda yapılan işgallere taviz vermeyeceğiz. Uyarıları dikkate almayan işletme sahiplerine iş yerlerindeki ve sahildeki yapıları için müdahalede bulunduk. Bugün zabıta müdürlüğümüze bağlı ekiplere gelen ihbar üzerine gidildi. Yapılan denetimlerde vatandaşlarımızın denize girdiği alanları işgal eden platform iş makinaları ile kaldırıldı. Alanya Belediyesi olarak kaçak yapı ve işgallere geçmişte olduğu gibi bundan sonrada taviz vermeyeceğiz’’ dedi

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Keşfet