Sigma Elektrik, 11’inci kez Dubai MEE 2022 Fuarı’na katılıyor

 Alçak gerilim şalt ürünleri sektöründe Türkiye’nin köklü markası Sigma Elektrik, yeni nesil teknolojik ürünlerini 7 - 9 Mart 2022 tarihleri arasında düzenlenecek Middle East Energy (Dubai MEE 2022) Fuarı’nda görücüye çıkaracak.

Yayınlanma:
Sigma Elektrik, 11’inci kez Dubai MEE 2022 Fuarı’na katılıyor

 Alçak gerilim şalt ürünleri sektöründe Türkiye’nin köklü markası Sigma Elektrik, yeni nesil teknolojik ürünlerini 7 - 9 Mart 2022 tarihleri arasında düzenlenecek Middle East Energy (Dubai MEE 2022) Fuarı’nda görücüye çıkaracak. Dubai Dünya Ticaret Merkezi'nde 800'den fazla küresel firmanın katılacağı fuarda Yeniden Kapamalı Kaçak Akım Koruma Şalteri ve Dikey Tip Sigortalı Yük Ayırıcısı ürünlerini tanıtacak olan Sigma Elektrik, fuar ile birlikte Körfez Ülkeleri ve Ortadoğu’daki ihracat pazarını da güçlendirecek.  

 

 Yerli üretimi ile Türkiye ve dünya alçak gerilim sektörüne yön veren Sigma Elektrik, 47’ncisi bu yıl düzenlenen, enerji sektöründeki tüm yeniliklerin buluşma noktası olan Middle East Energy (Dubai MEE 2022) Fuarı’na katılıyor. Fuarda son teknoloji ve yüksek Ar-Ge kabiliyetiyle ürettiği ürünlerini tanıtacak olan şirket, 800’den fazla küresel firmanın katılacağı, binlerce ziyaretçinin beklendiği fuar ile birlikte onlarca iş birliğine imza atmayı ve küresel gücünü artırmayı hedefliyor. Yeniden Kapamalı Kaçak Akım Koruma Şalteri ve Dikey Tip Sigortalı Yük Ayırıcısı’nı Ortadoğu pazarına ilk kez Dubai MEE 2022 ile tanıtacak Sigma Elektrik, geniş ürün yelpazesinin yanı sıra sektördeki yenilikleri de küresel katılımcılarla paylaşma fırsatı yakalayacak.

 

 “Körfez ülkeleri, Ortadoğu ve dünyadaki ayak izimizi büyütmeyi hedefliyoruz”

Fuar katılımıyla ilgili açıklamalarda bulunan Sigma Elektrik Genel Müdürü Murat Akgül, “Bu yıl 47’nci kez düzenlenen ve bizim de 11’inci kez katıldığımız Dubai MEE 2022, elektrik ve enerji dünyasında yaşanan gelişmelerin takip edildiği, birçok küresel ve B2B iş birliğinin yapıldığı oldukça önemli bir fuar. Körfez Ülkeleri ve Ortadoğu pazarının kapılarını açan bir fuar olması da fuarın bir diğer ayrıcalığı. Yeniden Kapamalı Kaçak Akım Koruma Şalteri ve Dikey Tip Sigortalı Yük Ayırıcısı gibi sektörde oldukça ses getiren iki ürünümüzü bu fuar ile Körfez ülkeleri, Ortadoğu ve dünya pazarına tanıtacağız. Bireysel kullanımdan, işletme ve sanayi tesislerine kadar birçok farklı kullanıcıya güvenlik, yüksek teknoloji ve bakım onarım giderlerinde tasarruf sağlayacak ürünlerimizin dünyanın dört bir yanından gelen ziyaretçiler tarafından yoğun bir ilgi göreceğini düşünüyoruz. Ayrıca diğer ürünlerimizi de tanıtacağımız fuar, dünyadaki konumumuzu güçlendirmek için iyi bir fırsat olacak. Körfez ülkeleri, Ortadoğu ve dünyadaki ayak izimizi büyütmeyi hedefliyoruz” şeklinde konuştu.

 

 Güvenlik ve verim artıran ürünler tanıtılacak 

Fuarda standın gözdesi olacak Yeniden Kapamalı Kaçak Akım Koruma Şalteri; kaçak akım koruma şalterleri ve otomatik sigortalara eklenen yeniden kapama ünitesi yardımıyla manuel operasyonları azaltıyor. Kullanıcılara kolaylık sağlayan ürün, güvenliği de artırıyor. Ayrıca yardımcı kontaklara bağlanabilen butonlar eklenen ürün, uzaktan açma-kapama işlemlerine imkan tanıyor. Böylece fabrika ve atölye gibi üretim tesislerinde kesintileri en aza indiriyor, üretim kayıplarını minimumda tutuyor. Pazara ilk kez bu fuarla sunulacak olan Dikey Tip Sigortalı Yük Ayırıcı; elektrik dağıtım panolarında yük altındaki akımları güvenli şekilde ayıran ve aşırı akımlara karşı koruma sağlıyor. Yangına dayanıklılıkta üstün performansı ve hızlı tepkime süresiyle de termik-manyetik şalterlere yeni bir alternatif sunuyor.


Kaynak: (BHA) - Beyaz Haber Ajansı

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Keşfet