Six Senses Kocataş Mansions, İstanbul’un Pazarlama ve İletişim Direktörlüğü görevine Zuhal Şahlı Cin atandı.

Six Senses Kocataş Mansions, Pazarlama İletişimş Müdürlüğü görevini sürdürmekte olan Zuhal Şahlı Cin, Şubat 2022 itibariyle Pazarlama ve İletişim Direktörü olarak atandı.

Yayınlanma:
Six Senses Kocataş Mansions, İstanbul’un Pazarlama ve İletişim Direktörlüğü görevine Zuhal Şahlı Cin atandı.

Six Senses Kocataş Mansions, Pazarlama İletişimş Müdürlüğü görevini sürdürmekte olan Zuhal Şahlı Cin, Şubat 2022 itibariyle Pazarlama ve İletişim Direktörü olarak atandı. Otelcilik kariyerine 2011 yılında başlayan Zuhal Şahlı Cin, iletişim alanındaki tecrübesini Akdeniz Bölgesi ve Istanbul’da yer alan lüks segment otellere ek olarak sağlık sektöründe edindiği deneyimlerle perçinledi. Zuhal Şahlı Cin Six Senses Kocataş Mansions, İstanbul’da 2019 yılından beri sürdürdüğü kariyerine, Pazarlama ve İletişim Direktörü olarak devam edecek.

Turizm  ve iletişim alanındaki tecrübesini Six Senses Kocataş Mansions, İstanbul’un uluslararası sürdürülebilirlik felsefesi çerçevesinde sunacağı hizmetlerde değerlendirmeyi sürdürecek olan Zuhal Şahlı Cin, Six Senses Kocataş Mansions, Istanbul ve otel bünyesinde yer alan tüm tesislerin iletişiminden sorumlu olacak.

Kariyer yolculuğunu global eğitim ve seminerlerle sürekli aktif tutan deneyimli yönetici, açılışından beri görev aldığı Six Senses Kocataş Mansions, İstanbul’da görevine Pazarlama ve İletişim Direktörü olarak devam edecek.  


Kaynak: (BHA) - Beyaz Haber Ajansı

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Keşfet