Taahhüt Sektörü Büyümeye Devam Ediyor

İklimlendirme sektöründe, 2006 yılından bugüne faaliyetlerini hız kesmeden sürdüren Fortes Mühendislik, yeni grup şirketleri modeliyle taahhüt sektöründeki gelişimin öncüsü olmaya devam ediyor.

Yayınlanma:
Taahhüt Sektörü Büyümeye Devam Ediyor

İklimlendirme sektöründe, 2006 yılından bugüne faaliyetlerini hız kesmeden sürdüren Fortes Mühendislik, yeni grup şirketleri modeliyle taahhüt sektöründeki gelişimin öncüsü olmaya devam ediyor. 

Fortes Grup ana çatısı altında markalaşan FORMEC Mekanik, FORSEL Elektrik ve FORTES Mühendislik, Türk taahhüt sektörüne katkıda bulunarak kurumsallık ve yenilikçilik değerlerini geleceğe taşıyor. 

Fortes Grup, sektördeki geçmiş tecrübelerini saklayarak, günümüz şartlarında etkin olarak kullanılması ve geleceğe taşınması sürecini, bünyesindeki şirketlerle büyüyerek devam ettiriyor. 

Türkiye’nin Taahhüt Alanında En Geniş Hizmet Ağı

Fortes Grup’un kurumsal amaçlara ulaşarak, kurumsallaşmanın nihai hedefi olan taahhüt sektörüne katma değer sağlamaya devam ettiğini belirten Fortes Mühendislik A.Ş. Genel Müdür Yardımcısı ve Makine Mühendisi Muhammet Güngören, “ Fortes Grup olarak; Türkiye’nin 6 farklı bölgesinde yer alan 27 ilde ki, 53 şubesi, 150’yi aşkın mühendisi ve toplamda 1100 personeli ile mühendislik hizmetleri sunuyoruz.

Kurumsal ve bireysel projelere ayrı ayrı hizmetler sunan Fortes Şirketler Grubu, her biri kendi alanında uzman mühendis ve teknik donanımlı kadrosuyla gelecek stratejilerine emin adımlarla ilerliyor.” dedi. 

Mekanik Taahhüt Sektöründe Formec Gücü

Mekanik taahhüt sektöründe çözüm odaklı marka anlayışıyla hizmet veren Formec Mekanik A.Ş Genel Koordinatörü Makine Yüksek Mühendisi Alperen Turan şu ifadeleri kullandı; 

 

“Fortes Grup firmalarından Formec Mekanik A.Ş. taahhüt sektöründe yer alan projelere değer mühendisliği kazandırmayı ilke edinerek yola çıkmıştır. İnşaat sektörünün prestijli projelerinde görev alan firmamız alanında lider olma misyonuyla yoluna devam etmektedir.

 

Altyapı işleri, sıhhi tesisat, ısıtma sistemleri, soğutma sistemleri, havalandırma sistemleri, yangınla mücadele sistemleri, mekanik otomasyon alanlarında kurumsal hizmetler sunan Formec Mekanik A.Ş, güçlü kadrosu ve tedarik zinciriyle Türkiye’nin önemli projelerinde yer almaya devam edecektir.”

“Forsel Elektrik” Kurumsal Elektrik Taahhüt Hizmeti Sunuyor 

Fortes Grup bünyesinde yeni bir marka olarak yola çıkan Forsel Elektrik A.Ş.; alçak gerilim, orta gerilim, zayıf akım sistemleri ve güneş enerji santrali alanlarında hizmet vermektedir. "İşinde uzman” marka kimliği ve "sektöründe en iyisi" olmak amacı ile hedeflerine emin adımlarla ilerlediklerini söyleyen Forsel Elektrik A.Ş. Genel Koordinatörü, Elektrik-Elektronik Mühendisi Kazım Bıyıklı, sözlerine şöyle devam etti:

"Forsel Elektrik taahhüt sektöründe teknik ve mali yetkinliği ile birçok başarılı projeye imza atmış bulunmaktadır. Deneyimli kadorusu ve güçlü referansları ile müşterilerine her koşulda en iyi, en kaliteli mühendislik hizmetini sunmak için var gücüyle çalışmalarını sürdürmektedir.” dedi.

Fortes Grup, Mühendislik Alanında Gelişimini Sürdürecek

Fortes Grup şirketleri adına açıklamaları sürdüren Fortes Mühendislik Genel Müdür Yardımcısı Şahin Çetin; “Fortes çatısı altında gelişmekte olan markalar bu kadarla sınırlı değil. Bugün bahsi geçen Forsel ve Formec bir zamanlar şirketimiz altında departman olarak görev almaktaydılar, bugün kendi şirketini ve kendi markasını oluşturarak yollarına devam etmekteler. Fortes Mühendislik bünyesinde bugün hizmet veren Verimli Enerji Sistemleri, Endüstriye Gaz Sistemleri departmanları da inanıyorurm ki gelecekte aynı şekilde bu grubun bir parçası olacaklar” dedi.

Sözlerini yatırım müjdeleriyle sürdüren Şahin Çetin; “Geçtiğimiz yıllarda şirketimizin profesyonel anlamda hizmet sağlamadığı birçok mühendislik alanında yeni yatırımlar ve istihdamlar sağlayacağız. Türkiye’nin Mühendisi sıfatını taahhüt sektörüne öncülük etmeyi sürdürerek gururla taşımaya devam edeceğiz.”


Kaynak: (BHA) - Beyaz Haber Ajansı

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Keşfet