ViewSonic İnteraktif Ekran Pazarında Lider Marka Oldu

Dünyanın önde gelen global görsel çözümler sağlayıcısı ViewSonic, pazar araştırma şirketi FutureSource'a göre, 2021'in üçüncü çeyreğinde global interaktif ekran pazarında -Çin dışında- lider marka oldu.

Yayınlanma:
ViewSonic İnteraktif Ekran Pazarında Lider Marka Oldu

Dünyanın önde gelen global görsel çözümler sağlayıcısı ViewSonic, pazar araştırma şirketi FutureSource'a göre, 2021'in üçüncü çeyreğinde global interaktif ekran pazarında -Çin dışında- lider marka oldu. Şirket tarafından açıklanan veriler, Viewsonic'in yüzde 87'lik önemli bir büyüme kaydettiğini ve bunun sektör ortalaması olan yüzde 7,9'dan yaklaşık on kat daha yüksek olduğunu gösteriyor.

 

Dijital teknolojinin hem eğitim hem de iş hayatında daha yaygın ve etkili kullanımının arttığı günümüzde ViewSonic’in inovatif yaklaşımlarla geliştirdiği çözümler markanın büyüme hızında sektör ortalamasının on katı bir seviyeye ulaşmasını sağladı. Markanın 2016 yılında piyasaya sürdüğü interaktif platformu ViewBoard, hem öğrenme hem de toplantı alanlarında etkileşimde ve bağlantıda kalmaya yardımcı olurken fiziksel ve sanal alanlar arasında geçiş yapmayı kolaylaştırıyor. Global interaktif ekran pazarında en hızlı büyüyen marka olan ViewSonic’in ViewBoard ve myViewBoard Software Suite entegrasyonu, interaktif bir öğrenme alanı oluşturmak üzere zenginleştirilmiş içerik ve gelişmiş yönetimiyle daha yüksek bir etkileşim sağlayarak, eksiksiz bir görsel öğrenme platformu oluşturuyor. 

 

Dünya çapında 4,6 milyondan fazla kullanıcı tarafından tercih ediliyor

ViewSonic Türkiye Ülke Müdürü M. Önder Şengür, myViewBoard platformunun kullanıcıların ihtiyaç ve önerileri doğrultusunda, pazardaki değişen talepleri karşılamak üzere iyileştirmeler ve yeni özelliklerle 4 haftada bir güncellendiğine dikkat çekiyor. Şengürbüyüyen bu ekosistemin dünya çapında eğitimciler, öğrenciler ve profesyoneller dahil olmak üzere 4,6 milyondan fazla kayıtlı müşteriye ulaştığını vurgulayarak, “ViewBoard, değişen eğitim ortamına yanıt olarak öğrencilerin sınıfta, çevrimiçi veya her ikisinde de olmaları fark etmeksizin, onlara fiziksel ve sanal arasında sorunsuz bir şekilde geçiş yapma esnekliği tanıyor. Profesyonel iş hayatında da Windows işbirliği ekran sertifikalı ViewBoard 70 serisi ile farklı alanlardaki insanlar arasında köprü kurmak için yüksek kaliteli bir video konferans deneyimi sunuyor” diyor. 

 

Yenilikçi işlevlerle öğrenme ve öğretme deneyimi

Global ölçekli ticari karar alma sürecini desteklemek için çeşitli uzman istihbarat raporları ve devam eden kişisel bilgilendirmeler sağlayan bir pazar araştırması danışmanlık şirketi olan FutureSource'un verilerine göre interaktif ekran pazarında markanın lider konuma yerleşmesini sağlayan ViewBoard ekososteminin içinde yer alan çözümlerle ilgili bilgi veren Şengür, “Yakın zamanda piyasaya sürülen ViewBoard 52 Serisi, bir multimedya sound bar ve sınıfta hem öğrenme hem de öğretme deneyimlerini iyileştiren kullanıcı dostu bir arayüz ile entegre edildi. Ayrıca, yerleşik Kablosuz Sunum Ekranı (WPD) çözümü, insanların myViewBoard Display ile içeriği anında kolayca paylaşmasına, sunmasına ya da ViewBoard Cast aracılığıyla daha iyi bir grup işbirliğini kolaylaştırmasına olanak tanıyor” diyerek ViewBoard’ların daha sezgisel ve ilgi çekici bir deneyim sunmak için yenilikçi işlevlerle tasarlandığını ifade ediyor.

 

Beyaz tahtayı dijital çağa taşımak

Kullanıcılara hem eğitim hem profesyonel hayatta her türlü ihtiyacı karşılayabilecek interaktif ekran çözümleri yelpazesi sunduklarını ifade eden Şengür, “Taşınabilir 24” ViewBoard Mini'den 98” interaktif ekranlara kadar tüm ViewBoard serisi, her türlü senaryoyla uyum sağlamak için farklı ekran boyutları seçeneğine sahip. Daha küçük gruplar için orta büyüklükteki 43” ViewBoard 4320, etkili ekip çalışmasını ve üretkenliği esneklikle desteklerken 10 noktalı çoklu dokunma özelliğiyle birden fazla kullanıcının aynı anda yazması veya çizmesi için sorunsuz ve duyarlı bir el yazısı deneyimi sağlıyor” diyor.

 

ViewBord ekosistemi ödüle doymuyor

FutureSource'a göre interaktif ekran pazarında Çin dışında lider marka olarak açıklanan ViewSonic'in eğitim teknolojisi, olağanüstü kalitesi ve çok yönlülüğü ile de fark yaratığını söyleyen M. Önder Şengür, ekosistemin elde ettiği başarıları şöyle anlatıyor: “2021'de ViewBoard 52 Serisi ve yerleşik myViewBoard Yazılım Paketi, Tech & Learning Magazine'in ‘Okula Dönüşte En İyi Araçlar’ listesinde ‘İlkokul (K-6)’ kategorisinde ve ‘Ortaokul-Lise (6-12. Sınıflar)’ kategorisinde ödül aldık. Ayrıca myViewBoard Classroom, ‘Eğitim Teknolojisi Atılım Ödülleri Programı’nın üçüncü yılında ‘Yılın Genel e-Öğrenim Çözümü’ ödülünü kazandı.”


Kaynak: (BHA) - Beyaz Haber Ajansı

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Keşfet