Zorlu PSM’de Bu Hafta; 15-21 Şubat

İNCESAZ 25.

Yayınlanma:
Zorlu PSM’de Bu Hafta; 15-21 Şubat

İNCESAZ 25. YIL ÖZEL KONSERİ // 15 ŞUBAT // TURKCELL PLATINUM SAHNESİ // 21.00

 

Gelenekselden günümüze repertuvarından seçtikleri parçaları kendi anlayışlarına göre yorumlayarak hafızalarda yer edinen İncesaz, kuruluşunun 25. yılını, 15 Şubat akşamı Zorlu PSM Turkcell Platinum Sahnesi’nde gerçekleşecek özel bir konserle kutlamaya hazırlanıyor!

 

Kapı Açılış: 20.00

İncesaz: 21.00

Bilet Fiyatları:

1. Kategori Fiyat: 143,00 TL

2. Kategori Fiyat: 110,00 TL

Öğrenci Fiyat: 88,00 TL

 

UNFORGETTABLES BY CEMİL SAĞYAŞAR// 15 ŞUBAT // touché // 21.00

 

İstanbul Üniversitesi Konservatuvarı Batı Müziği Şan Bölümü’nde okuyan değerli sanatçı Cemil Sağyaşar, Uluslararası Shining Star Şarkı Festivali Müzik Direktörlüğü yaptı. TRT Tv2’de “Unutulmayanlar” Programı’nı hazırlayıp sunmakla beraber, birçok ulusal ve uluslararası yarışmada çeşitli ödüller aldı.“Halâ içimdesin” bestesiyle Pamukkale Şarkı Yarışması 2.cilik, “Bir gün daha” bestesiyle Altın Güvercin Şarkı Yarışması, 4.cülük FIDOF, Litvanya performans yarışması 3.cülük, İspanya Kanarya Adaları, Tenerife Universong şarkı yarışması jüri özel ödülü,“Gel” bestesiyle Eurovision Türkiye finali 5.cilik ödülleri aldı.“Nostalji”, “Senfonik İstanbul”, “Ve Ben Yalnızım” solo albümleri de olan Cemil Sağyaşar, Erol Pekcan Jazz Orkestrası ve 40 kişilik Big Band eşliğinde çeşitli konserlere imza attı. İngiliz Kraliyet Ailesi mensubu Prens Edward huzurunda Jazz konserleri, uluslararası devlet protokollerinde Unforgettables ve Jazz konserleri verdi.

 

Cemil Sağyaşar’ın bu eşsiz performansını bu kez 15 Şubat’ta Zorlu PSM touché’de deneyimleyin!

 

Kapı Açılış: 19.00

Unforgettables by Cemil Sağyaşar: 21.00

 

Bilet Fiyatları:

Genel Satış: 88,00 TL

 

 

TOZ // 15-16 ŞUBAT // 100 STUDIO // 19.00-21.00

 

Sokakların da anne babasıyla yaşadığı evin içi gibi huzursuz olduğu zamanlardan geçerek büyüyen, kendi yolunu bulan genç bir kadın... Güzeller güzeli ev kadını bir anne ile titiz avukat bir babanın tek kızı: Handan! Karşımıza yetişkin bir kadın olarak çıkan Handan’la tanıştığımızda; o, çocukluğundan bugüne uzanan bir hikâyeye çoktan dalıp gitmiş olacak. Handan’ın ve onun hafızasından çıkıp gelen annesi Feri’nin öyküsü, 1960’lardan bugüne uzanan bir anlatıya yerleşiyor. Murat Mahmut Yazıcıoğlu’nun kaleminden çıkan ve çok kişiyle kesişen tek kişilik kadın oyunu “Toz”, Hira Tekindor’un rejisi ve Zerrin Tekindor’un büyüleyici performansıyla 15-16 Şubat’ta Zorlu PSM’de tiyatro severlerle buluşmaya hazırlanıyor.

 

15 Şubat: 19.00

16Şubat: 21.00

 

Bilet Fiyatları:

1. Kategori- 187.00 TL

2. Kategori- 93.00 TL

 

ADI AYLİN // 16 – 21 ŞUBAT // TURKCELL SAHNESİ // 20.30 

 

Ayşe Kulin’in, yirminci yüzyıl Türkiye edebiyatının en çok satan ve en fazla yabancı dile çevrilen romanlarından olan unutulmaz eseri Adı: Aylin, Doğu Yaşar Akal’ın yönetmenliği ve Korhan Başaran’ın koreografisiyle ilk kez sahneye uyarlanıyor. Aylin Devrimel Radomisli Cates’in Tuba Ünsal tarafından canlandırıldığı oyunda başrolleri Aylin Aslım, Özgürcan Çevik, Selen Domaç ve Ece Yüksel ve Hande Subaşı paylaşıyor. Oyun, 50'lerin İstanbul'unda kabına sığamayan kolejli genç bir kadın olarak karşımıza çıkan, toplumsal normlar ve kendi arzuları arasında sıkışan, Amerikan Ordusu’nu dâhi karşısına almaktan çekinmeyen ünlü bir psikiyatriste dönüşen Aylin’in, Londra, Paris, Lozan ve en nihayetinde 90’ların New York’unda gizemli bir ölümle son bulan baş döndürücü yaşam öyküsünü izleyicilere sunuyor.

Adı Aylin, To Be House Of Production yapımcılığında ve Zorlu PSM’nin ev sahipliğinde Turkcell Sahnesi’nde izleyicisi ile buluşacak olan oyun; dönemi tüm gerçekçiliğiyle yansıtan yaratıcı dekor ve kostümleri, büyüleyici dijital çözümleri ve eşsiz görsel efektleriyle 16 Şubat’ta seyircisiyle buluşacak!

Kapı Açılış: 19.30

Adı Aylin: 20.30

 

Bilet Fiyatları:

1. Kategori: 400,00 TL

2. Kategori: 300,00 TL

3. Kategori: 250,00 TL

4. Kategori: 200,00 TL

5. Kategori: 100,00 TL

 

 

BORUSAN İSTANBUL FİLARMONİ ORKESTRASI “MASALLARIN MÜZİĞİ” // 17 ŞUBAT // TURKCELL SAHNESİ // 20.00

 

BİFO’nun dinleyenlerini fantastik bir dünyaya davet ettiği bu konserde, masallardan esinlenilerek yazılmış iki bale müziğinin arasında, Şostakoviç’in 1 numaralı Viyolonsel Konçertosu’nu İran asıllı bir ailede, Avusturya’da doğup büyümüş ve Anne-Sophie Mutter bursuyla eğitimini üstün derecelerle tamamlamış bir sanatçıdan, Kian Soltani’den dinlenecek. Soltani’nin müzikalitesi “incelikli ve mükemmel” olarak tanımlanıyor ve The Times gazetesi, kendisinden “son derece dikkat çekici bir çellist” olarak söz ediyor. BİFO’nun bu konserde ağırlayacağı diğer konuğu ise daha önce de BİFO ile buluşan orkestra şefi Ryan McAdams. Sanatçı gerek orkestral yapıtlara gerekse opera yapımlarına olan profesyonel yaklaşımı ve verdiği başarılı konserlerle kuşağının en parlak orkestra şeflerinden biri olarak gösteriliyor. Floransa Maggio Musicale topluluğu ile verdiği ilk konserinin ardından İsrail Filarmoni Orkestrası ile çalışmış olan McAdams, Sir Georg Solti Yeni Çıkış Yapan Orkestra Şefi Ödülü’nü kazanan ilk sanatçı unvanına da sahip. 

BİFO ‘Masalların Müziği’ 17 Şubat’ta Zorlu PSM Turkcell Sahnesi’nde!

 

 

Aydın Büke ve Serhan Bali ile konser öncesi söyleşi

19.00-19.30

 

RYAN MCADAMS şef

KIAN SOLTANI viyolonsel

 

RAVEL Ma mère l’oye (Kaz Ana), orkestra için bale, M 60

ŞOSTAKOVİÇ Viyolonsel Konçertosu no.1, Mi bemol Majör, op.107

STRAVINSKY L’oiseau de feu (Ateş Kuşu) 

 

Borusan İstanbul Filarmoni Orkestrası: 20.00

 

 

Bilet Fiyatları:

1. Kategori: 300,00 TL

2. Kategori: 225,00 TL

3. Kategori: 175,00 TL

4. Kategori: 100,00 TL

Öğrenci: 40,00 TL

 

EVLİLİKTEN SAHNELER // 17 ŞUBAT // 100 STUDIO // 20.30

 

10. evlilik yıldönümlerini kutlamak üzere olan ideal eşler gibi görünen iki çocuk sahibi mutlu bir çiftin; bir çeşit sığınak olarak kurdukları evliliklerinin bazı dönemlerini yakından izleme fırsatını bulacak olan seyirci, bu çiftin sevgi, nefret, arzu, tekeşlilik, özgürlük, iletişimsizlik gibi kavramlarla mücadele edişlerini gözlemleyecek. Evlilikten Sahneler çoğu zaman kadın ve erkek kimliğinde önemli dönüşümlere yol açan ve onu biçimlendiren bir çerçeve haline gelen evliliği oyunun merkezine koyuyor. “İki insan bir ömür bir arada yaşayabilir mi?”, “Aile nedir?”, “Şefkat nedir?”, “Aşk nedir, ne değildir?” sorularına yanıt arayan Evlilikten Sahneler’de Ece Dizdar ve Öner Erkan’ın yanı sıra Kayhan Berkin, Pınar Göktaş ve Naz Buhşem de rol alıyor. Sinemanın ölümsüz isimlerinden Ingmar Bergman’ın kült filminden, ödüllü oyuncu ve yönetmen Kayhan Berkin rejisiyle sahneye uyarlanan Versus Tiyatro ve Zorlu PSM ortak yapımı Evlilikten Sahneler, 17 Şubat’ta Zorlu PSM’de seyirciyle buluşmaya hazırlanıyor.

 

Kapı Açılış: 20:00

Evlilikten Sahneler: 20.30

Bilet Fiyatları:

1. Kategori Fiyat: 121,00 TL

2. Kategori Fiyat: 88,00 TL

Öğrenci Fiyat: 55,00 TL

 

 

AŞK GEÇMİŞİM // 17 ŞUBAT // TURKCELL PLATINUM SAHNESİ // 20.30

 

Kurumsal bir şirkette yeni işe giren Tom’un aşk hayatı tam bir fiyaskodur. Aynı şirkette çalışan Amy’nin de ondan kalır yanı yoktur. İş çıkışı bir şeyler içmeye çıkarlar ve o gece yaşadıkları tek gecelik ilişki sonucunda ikisi de kendini istemediği fırtınalı bir ilişkinin içinde bulur. Eski ilişkilerinin hayaletlerinden kurtulmak, kendi yaralarını sarıp gerçek aşka ulaşmak onlar için hiç kolay olmasa da bu iki yalnız kalp sonunda birbirleri için çarptığını fark edebilecek mi? Tatlı Ekşi Tiyatro’nun ilk yapımı olan, yönetmen koltuğunda Tuğrul Tülek’in oturduğu ve Şebnem Bozoklu, Rıza Kocaoğlu ve Melisa Doğu’nun başrolleri paylaştığı “Aşk Geçmişim” 17 Şubat’ta Zorlu PSM’de izleyicilerle buluşuyor.

 

Kapı Açılış: 20.00

Aşk Geçmişim: 20.30

 

Bilet Fiyatları:

1. Kategori Fiyat: 198,00 TL

2. Kategori Fiyat: 132,00 TL

3. Kategori Fiyat: 99,00 TL

 

URAZ KIVANER CHET BAKER PROJECT // 17 ŞUBAT // touché // 21.00

 

2012 yılında çıkardığı kendi bestelerinden ve düzenlemelerinden oluşan "PIECES" albümünde söylediği iki parçayla bu projenin sinyallerini önceden veren Uraz Kıvaner, Oscar Peterson'ın bütün parçaları seslendirdiği Nat King Cole'a ithafen yaptığı "With Respect To Nat" isimli herkes tarafından bilinmeyen albümden esinlenerek bu fikri geliştirdi ve çalışmalarına başladı. Trompet sesine duyduğu hayranlık onu bu enstrumanı belli bir seviyede öğrenerek bu proje için çalmaya da teşvik etti ve de kendi yazdığı aranjmanların içinde şarkı söylerkenki ses benzerliğinin yanında  renk olarak  piyanoyla beraber trompetle de karşımıza çıkıyor. Chet Baker tarafından söylenmiş en popüler eserlerin yeni düzenlemelerinden oluşan bu yeni projeyle ilk albümündeki aynı değerli ekiple beraber yeniden cazseverlerin karşısına çıkıyor.

Caz sahnesinin başarılı piyanistlerinden Uraz Kıvaner, caz tarihinin en büyük trompetçilerinden Chet Baker’ı, onun tarafından söylenmiş en popüler eserlerin yeniden düzenlenmesiyle oluşturduğu Chet Baker Project ile 17 Şubat akşamı yeniden touché’de!

 

Kapı Açılış: 19.30

Uraz Kıvaner Chet Baker Project: 20.30

 

Bilet Fiyatları:

Genel Giriş : 88,00 TL

CAN ÇANKAYA TRIO FEATURING SİBEL KÖSE // 18 ŞUBAT // touché // 21.00

 

Piyanist, besteci Can Çankaya, basta Apostolos Sideris ve davulda Volkan Öktem’den oluşan triosuna efsane caz vokalisti Sibel Köse’yi konuk ediyor. Can Çankaya featuring Sibel Köse 18 Şubat’ta Zorlu PSM touché’de!

 

 

Kapı Açılış: 19.30

Can Çankaya Trio Featuring Sibel Köse: 21.00

 

Bilet Fiyatları:

Genel Satış: 80,00 TL

 

THE FALLS PRESENTS : KÖLSCH & IDA ENGBERG // 18 ŞUBAT // TURKCELL SAHNESİ 

 

Tüm dans tutkunları 18 Şubat Cuma günü Kölsch ve Ida Engberg’in kontrolü ele alacağı unutulmayacak çok özel bir buluşmanın parçası olmak için Zorlu PSM Turkcell Sahnesi’ne bekleniyor. Dinleyicileriyle arasındaki samimiyeti onlar için her seferinde farklı bir deneyim sunmasıyla güçlendiren, setlerinde tekrarlayıcı performanslardan öte kendi hikayesini yaratmaya çalışan Danimarkalı sanatçı Kölsch; Hï Ibiza, DC-10 ve Berghain gibi gözde noktalardaki şovlarının, sayısız festival performanslarının yanı sıra Eiffel Kulesi’nde 5 milyon kişinin ekranlarına konuk olduğu sıra dışı canlı yayını ve BBC Radio 1’deki resident DJ setleriyle ismini hafızalara kazımayı başaran bir isim.

Gecenin bir diğer özel konuğu Ida Engberg’i ise dev arenaları bile anında hareketlendiren güçlü techno setleriyle tanıyoruz. DJ’liğe ilgisini henüz 14 yaşındayken keşfeden ve 18 yaşında Stockholm’deki küçük bir barda ilk kez sahneye çıkarak profesyonel yolculuğuna adım atan İsveçli sanatçı, 2007’de kendi müziklerini piyasaya çıkarmaya başladı ve kendine özgü stiliyle festival ve kulüp sahnelerinin aranan isimlerinden biri oldu.Kölsch ve Ida Engberg’in İskandinav havası estireceği etkinlikte ayrıca The Falls kurucusu Alan Cutt da eğlencenin akışını belirleyen aktörlerden biri olacak.

 

18 Şubat’ta Zorlu PSM Turkcell Sahnesi’ndeki bu müzik şölenini kaçırmayın!

 

Kapı Açılış: 18.00

Kölsch & Ida Engberg : 19.00

 

Bilet Fiyatları: 

1. Kategori- 200,00 TL-TÜKENDİ

2. Kategori- 250,00 TL

Backstage - 400,00 TL

 

 

TİMSAH ATEŞİ // 18-19 ŞUBAT // TURKCELL PLATINUM SAHNESİ // 20.30

 

Çolpan İlhan - Sadri Alışık Tiyatrosu ve Piu Entertainment iş birliği ile hayata geçirilen, zıt kutuplarda yaşayan iki kız kardeşin babalarıyla yaşadıkları çalkantılı hayatı konu alan, başrollerini Funda Eryiğit, Hazar Ergüçlü ve Kubilay Tunçer’in paylaştığı Timsah Ateşi Zorlu PSM’de izleyicilerle buluşuyor. 2019 yılında Edinburgh Fringe Tiyatro Festivali’nin en sevilen ilk üç oyunu arasında yer alan Timsah Ateşi’nin Türkçe uyarlamasını Mehmet Ergen rejisi ile izliyoruz. 1989 yılında Kuzey İrlanda’da geçen hikaye, sevgisiz bir Katolik evi, kötürüm bir baba, işlemediği bir suç yüzünden 8 yıl hapis yatan asi bir kız Fianna (Hazar Ergüçlü) ile dindar ablası Alannah’ın (Funda Eryiğit) hikayesinde, temposu bir an bile olsun düşmeyen, sürreal, grotesk bir kara komedi Zorlu PSM Turkcell Platinum Sahnesi’nde seyirciyle buluşacak.

 

Kapı Açılış: 19.30

Timsah Ateşi : 20.30

 

 

Bilet Fiyatları: 

1. Kategori- 235,00 TL

2. Kategori- 185,00 TL

3. Kategori- 145,00 TL

4. Kategori- 115,00 TL

 

 

BARBAROS AROUND THE WORLD “ITALIAN NIGHTS”// 19 ŞUBAT // touché // 21.00

 

Ülkemizin başarılı seslerinden Barbaros, müzikseverleri dünya müziğinin en keyifli şarkılarıyla müzik dolu bir yolculuğa çıkaracak. Italian Nights’ta en sevilen İtalyanca ve Türkçe şarkılarla dinleyiciye bir İtalyan gecesi yaşatacak Barbaros, İtalyanca’dan Türkçe’ye çevrilmiş eserler ve günümüz şarkılarını özel versiyonlarıyla seyircinin beğenisine sunacak. Barbaros Arounf The World ‘’Italian Nights’’ 19 Şubat’ta Zorlu PSM touché’de!

 

Kapı Açılış: 19.30

Barbaros Around The World: 21.00

 

 

Bilet Fiyatları: 

Genel Giriş: 132 TL

 

 

LOKALİZE: OZBİ // 19 ŞUBAT // 100 STUDIO // 21.00

 

Ozbi 19 Şubat 2022’de Zorlu PSM’nin sevilen serilerinden Lokalize kapsamında 100 Studio Sahnesi’nde dinleyicileriyle buluşacak !

 

Kapı Açılış: 20.00

Ozbi: 21.00

 

Bilet Fiyatları:

Genel Satış: 99,00 TL

 

OKSİMORON ERKEK AKLI // 20 ŞUBAT // TURKCELL PLATINUM SAHNESİ // 19.00

 

Emre Karayel, tek kişilik komedi oyunu ‘Erkek Aklı Oksimoron’ ile tiyatro sahnelerine geri döndü!

Sevgilisi tarafından “15 gün sonra arayacağım” denilerek terk edilen bir  adamın "Kadınlar ne ister?" sorgulamasına izleyicilerin de dahil olduğu interaktif komedi oyunu ‘Erkek Aklı Oksimoron’, 20 Şubat’ta Turkcell Platinum Sahnesi’nde!

 

Kapı Açılış: 18.00

Oksimoron Erkek Aklı: 19.00

 

Bilet Fiyatları:

1. Kategori- 165,00 TL

2. Kategori- 132,00 TL

3. Kategori- 99,00 TL

 

 

NİRVANA TRİBUTE BAND // 20 ŞUBAT // 100 STUDIO // 21.00

 

Nirvana Tribute, ABD, Sırbistan, Hırvatistan, Birleşik Krallık, Hollanda ve Türkiye dahil olmak üzere bir düzineden fazla ülkeyi gezen, dünyaca ünlü 1 numaralı uluslararası ‘tribute’ grup olarak biliniyor. Dünya çapında dergilerde, televizyonlarda ve radyolarda yer aldılar. Nirvana'ya mümkün olan en yakın ‘tribute’ grup olarak kabul edilen Nirvana Tribute, patlayıcı, yüksek enerjili canlı performanslarıyla dünya çapında hem medyanın hem de hayranların dikkatini çekti. Loudwire dergisi tarafından Dünyanın En İyi Tribute gruplarından biri olarak seçilme onuru da dahil olmak üzere sayısız yayın tarafından 1 Numaralı Nirvana ‘tribute’ grubu seçildiler. Aaron Burckhard'ın Jon O'Connor'ı işaret ettiği gibi, orijinal Nirvana üyelerinin övgü ve saygısını da kazandılar. 

 

‘Gerçeğe en yakın olan’ Nirvana Tribute Band, 20 Şubat 2022’de efsanevi grubun en sevilen şarkılarını Zorlu PSM 100 Studio Sahnesi’nde seslendirecekler! 

 

 

Kapı Açılış: 20.00

Nirvana Tribute Band : 21.00

 

Bilet Fiyatları:

Ön Satış Fiyat: 176,00 TL

Öğrenci Fiyat: 165,00 TL

 

 

LUNAPARK GEZEGENİ // 20 ŞUBAT // TURKCELL PLATINUM SAHNESİ // 11.00 - 13.00

 

Mehmet Zorlu Vakfı çatısı altında, Zorlu Holding’in 50. yılı anısına 15 yıl önce kurulan Zorlu Çocuk Tiyatrosu, 2003’ten bu yana 800 binden fazla çocuğu tiyatroyla tanıştırdı. Zorlu Çocuk Tiyatrosu 15. yılında, Zorlu PSM’de başlayacağı yeni sezonuyla tiyatronun eğitici, öğretici ve eğlendiren sesini duyurmaya devam ediyor. Lunapark Gezegeni’nde rengarenk bir serüven sizleri bekliyor! Müzik, dans ve birçok sanatı bünyesinde barındıran oyunda rol alan profesyonel oyuncu ve dansçılar çocuklara sınırsız bir hayal dünyasının kapılarını açıyor. 4 yaş ve üzeri seyircisine Zorlu PSM’de perdelerini açan oyun, çocuklara hayal kurmanın ne kadar da önemli olduğunu anlatıyor. Bir müzikal atmosferinde geçen oyun, rengarenk atmosferi ile çocukları sanatın eşsiz güzellikleriyle buluşturuyor. Aynı zamanda da son derece öğretici birçok mesaj içeriyor.

 

Lunapark Gezegeni 20 Şubat’ta Turkcell Platinum Sahnesi’nde!

 

Kapı Açılış: 10.30 ve 12.30

Lunapark Gezegeni: 11.00 ve 13.00

 

Bilet Fiyatları:

1.Kategori: 27,50 TL

2.Kategori 17,50 TL

 

EGEMEN ŞİMŞEK ‘’AYKIRI DÜŞÜNCELER’’ // 20 ŞUBAT // touché // 20.00

 

Tespit şakaları ve düşündürürken güldürmek üzerine "Aykırı Düşünceler" stand up gösterisi 20 Şubat akşamı Zorlu PSM touché sahnesinde!

 

Kapı Açılış: 18.00

Egemen Şimşek ‘’ Aykırı Düşünceler’’ : 20.00

 

Bilet Fiyatları:

Genel Giriş : 88,00 TL

 

İBRAHİM SELİM İLE BU GECE // 21 ŞUBAT // 100 STUDIO // 21.00

 

YouTube’un en sevilen Late Night programı “İbrahim Selim ile Bu Gece”, Türkiye ve gündeme dair konularıyla farklı ilgi alanlarındaki sürpriz konuk sanatçıları ağırlamaya devam ediyor. “İbrahim Selim ile Bu Gece” programı sezon boyunca her Pazartesi 100 Studio’da izleyici ile buluşurken program Zorlu PSM’nin YouTube kanalından da kaçırdığınız bölümleri izleme fırsatı sunuyor!

 

Kapı Açılış: 19.00

İbrahim Selim ile Bu Gece : 21.00

 

 

Bilet Fiyatları:

Genel Satış Fiyat: 154,00 TL

Öğrenci Fiyat: 66,00 TL

Balkon Fiyat: 99,00 TL

 

Zorlu PSM’de Fiziki Mesafe & Hijyen Önlemleri 

 

Etkinliğe katılım için misafirlerin girişte HES uygulaması üzerinden risksiz kategoride olduklarını göstermeleri gerekiyor. Etkinliklere katılan tüm sanatseverlere steril ve güvenli bir deneyim ortamı yaratmak için yönetmeliklerde yer alan kuralları harfiyen uygulayan Zorlu PSM; aldığı önlemler çerçevesinde ateş ölçümü, fiziki mesafe kuralları, dijital bilet, temassız ödeme, ileri teknoloji hijyen ve dezenfektasyon uygulamalarına devam ediyor. Günlük rutin temizlik süreçlerinin yanı sıra düzenli olarak profesyonel ekiplerin desteğiyle dezenfekte de edilen Zorlu PSM, yakın zamanda hayata geçirdiği dijital bilet uygulaması ile de sanatseverleri etkinliklerle buluşturmak için gereken bütün kolaylıkları sağlamayı sürdürüyor. Hem Zorlu PSM içinde hem de gösteri salonlarındaki klima santrallerinde 100 taze hava ile çalışan, virüs ve bakterilere karşı korunmada en etkili yöntem olarak öne çıkan UVC (Ultraviyole) teknolojisi kullanılmaktadır. 

 


Kaynak: (BHA) - Beyaz Haber Ajansı

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Keşfet