ALTSO ÜYELERİ YAĞMURA RAĞMEN TOPLANTIYA AKIN ETTİ

ALTSO Başkanı Mehmet Şahin ve yönetim kurulu üyeleri, 6 yıldır meslek komiteleriyle gerçekleştirdikleri kahvaltılı istişare toplantılarına 06, 09 ve 11. Meslek gruplarıyla devam etti. Alanya’yı etkisi altına alan yoğun sağanak...

Yayınlanma:
ALTSO ÜYELERİ YAĞMURA RAĞMEN TOPLANTIYA AKIN ETTİ

ALTSO Başkanı Mehmet Şahin ve yönetim kurulu üyeleri, 6 yıldır meslek komiteleriyle gerçekleştirdikleri kahvaltılı istişare toplantılarına 06, 09 ve 11. Meslek gruplarıyla devam etti. Alanya’yı etkisi altına alan yoğun sağanak yağışa karşı ALTSO üyeleri, toplantıya büyük katılım gösterdi.

GÜCÜMÜZÜ ÜYELERİMİZDEN ALIYORUZ

Başkan Şahin, toplantıda yaptığı konuşmada, göreve geldikleri günden bu yana üyelerle iç içe olduklarına vurgu yaparak, “Bugün sağanak yağmura rağmen bizleri yalnız bırakmayan üyelerimize çok teşekkür ediyorum. Dün üyelerimiz yanımızdaydı, bugün de yanımızdalar. Gücümüzü daima üyelerimizden aldık.  Bu tür toplantılarla üyelerimizin görüşlerini, eleştirilerini alıyoruz. Biz hep beraber güçlüyüz. Yarın da üyelerimizin istekleri doğrultusunda çalışmaya devam edeceğiz” dedi.

Alanya Ticaret ve Sanayi Odası(ALTSO) Başkan Mehmet Şahin, her yıl 24 meslek grubuyla gerçekleştirilen kahvaltılı istişare toplantılarına bu yıl da hız kesmeden devam ediyor.  Başkan Şahin, 12 Aralık 2019 Perşembe günü de Banana Otel’de, 06, 09 ve 11. Meslek gruplarına kayıtlı üyelerle bir araya geldi. Üyelerin görüş ve önerilerini alarak, projeler hazırladıklarına vurgu yapan Başkan Şahin, “Üyelerimizin sorunlarının takipçisiyiz” dedi.

KURUM MÜDÜRLERİ HER TOPLANTIDA YER ALIYOR

ALTSO yönetimi olarak kurumlarla işbirliği içerisinde çalıştıklarını ifade eden Başkan Şahin, istişare toplantılarına üyelerin sorunlarının çözümü için kurum müdürlerini de davet ettiklerini söyledi. Başkan Şahin, “Oda olarak kurumlarla işbirliği içerisindeyiz. Zaman zaman üyelerimizin talepleri oluyor ve bu talepleri kanuni çerçevede karşılayabilmek adına değerli müdürlerimiz ile temasa geçiyoruz. Bu toplantılarda da müdürlerimiz ile üyelerimizi bir araya getirmeye özen gösteriyoruz. Bu sayede çok daha sağlıklı bilgilendirme yapma imkânı yakalıyoruz” dedi.

ŞAHİN; “ SORUNLARI BİLİYORUZ”

Geçmiş dönem gerçekleştirdikleri projelerdendeğil yeni dönemde yapacakları çalışmalardan söz eden Başkan Şahin, “Göreve geldiğimiz 2013’den sonra üyelerimizden çok büyük güvenoyu alarak çok büyük farkla yine göreve geldik. Bize bu teveccühte bulunan üyelerimiz de çok iyi biliyor ki biz sorunları biliyoruz. Alanya’nın marka değerini arttıracak projeler yaptık ve yapmaya devam edeceğiz. Üyelerimizin güvenine layık olacağız” dedi.

Göreve gelir gelmez üyelerle bir araya gelmeye başladıklarına vurgu yapan Başkan Şahin, “İlk dönemimizde göreve gelir gelmez üyelerimizle görüş alışverişinde bulunmaya başladık. Zaten her ay bir kez komite toplantısı oluyor. Orada üyelerimizin sorunlarını komite üyelerimiz dile getiriyor. Bunun yanında ise yılda bir kez her meslek grubumuzla kahvaltılı istişare toplantısında bir araya gelip, onların sorunlarını dinliyoruz. Ayrıca bütün üyelerimizin katıldığı iftar organizasyonuyla bir araya geliyoruz. Üyelerimizi bugüne kadar unutmadık. Bundan sonra da unutmayacağız” dedi.

ALTSO Yönetim Kurulu faaliyetlerini de üyelerle paylaşan Başkan Şahin, KOSGEB destekli yurt dışı iş gezileri, eğitim çalışmaları, tarım, yükseköğrenim çalışmaları ve önümüzdeki dönemde gerçekleştirilecek projeler konusunda da katılımcıları bilgilendirdi.

Başkan Şahin ayrıca, ALTSO Akademi’nin 2019 Yılı 2. Dönem Kişisel Gelişim Seminerleri hakkında da katılımcıları bilgilendirerek, eğitimlere tüm üyeleri davet etti.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Keşfet